Obrus, bieżnik czy serweta - co sprawdzi się na wigilijnym stole?

Obrus, bieżnik czy serweta - co sprawdzi się na wigilijnym stole?

Wielu z nas przykłada dużą wagę do eleganckiej i szykownej dekoracji świątecznego stołu, gdyż to właśnie przy nim spotykają się wszyscy domownicy, aby świętować ten szczególny czas. Co najlepiej sprawdzi się w roli nakrycia stołu – obrus, bieżnik, czy może świąteczna serweta?

Jak przetrwać jesień?

Jak przetrwać jesień?

Coraz krótsze dni, ciągły deszcz, chłód i wiatr – taka kompozycja niewiele ma wspólnego z polską złotą jesienią. Brzmi natomiast jak skuteczny przepis na jesienną chandrę. My mamy jednak na to sposoby i postaramy się nimi z wami podzielić.

Jak przechowywać łańcuszki

Jak przechowywać łańcuszki

Łańcuszki, bransoletki i naszyjniki to dodatki, które w szybki sposób mogą urozmaicić naszą codzienną stylizację. Często bywa, że posiadają one dla nas ogromną wartość (sentymentalną i materialną). Warto więc pamiętać, że w nieodpowiednich warunkach delikatna biżuteria plącze się i traci blask. Jak przechowywać łańcuszki, by uniknąć takiej sytuacji? Dziś przedstawimy 3 sposoby na przechowywanie, które sprawią, że wasza biżuteria będzie wyglądała dobrze przez bardzo długi czas.

Wnętrze w kolorach ziemi

Wnętrze w kolorach ziemi

Ściany i dodatki w kolorach ziemi często goszczą w polskich mieszkaniach. Kojarzą nam się głównie z klasycznym wystrojem wnętrz, a niejednokrotnie bagatelizujemy ich terapeutyczną moc. Wszak kolory te wnoszą do domu poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, otulają naszą duszę jak ciepły koc. Dzięki nim odczuwamy w naszym domu komfort, bo pozwalają nam się wyciszyć i zrelaksować. Ich pierwotny związek z naturą czynią je kolorami neutralnymi, uniwersalnymi i ponadczasowymi. Więc gdy...

Dermokosmetyki – kiedy po nie sięgać?

Dermokosmetyki – kiedy po nie sięgać?

Dzisiejszy wpis może okazać się przydatny osobom, które borykają się z problemami skórnymi. Postaramy się wyjaśnić, czym są dermokosmetyki, jak działają i u kogo się sprawdzą. Podpowiemy wam również, czym kierować się podczas zakupu dermokosmetyków.

Jak zmienić wystrój wnętrz? 5 sposobów na szybkie i tanie metamorfozy.

Jak zmienić wystrój wnętrz? 5 sposobów na szybkie i tanie metamorfozy.

Aby szybko zmienić charakter naszego wnętrza wcale nie jest potrzebny gruntowny remont albo zakup drogich mebli. Czasami warto poświęcić kilka minut na poszukanie inspiracji w Internecie. Nieraz zwykła zmiana pościeli może diametralnie zmienić wygląd naszej sypialni. Czasem wystarczy zmiana uchwytów w starej babcinej komodzie, aby nasz salon zyskał powiew świeżości...

Home office – jak się przygotować.

Home office – jak się przygotować.

W dzisiejszych czasach forma organizacji pracy w trybie home office zyskała na popularności. Tak jak niegdyś kojarzyliśmy ją głównie z freelancerami, tak teraz coraz więcej pracodawców daje swoim pracownikom możliwość pracy zdalnej.