Półki

Półki i regały są najprostszym, a zarazem najlepszym sposobem na organizację oraz uzyskanie dodatkowej przestrzeni. Dzięki półkom nie tylko odpowiednio zagospodarujesz miejsce, ale również możesz je ozdobić i nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W ofercie posiadamy szeroki wybór regałów odpowiednich nie tylko na książki oraz półki wiszące, które oprócz swojej praktyczności posiadają niebanalny wygląd. Niektóre z nich są naprawdę niepowtarzalne, takie ja półka niewidzialna lub półka z doniczką.

Półki

Aktywne filtry

Zdawać, by się mogło, że w czasach smartfonów, komputerów i e-booków nikt już nie czyta tradycyjnych książek. Tymczasem słowo pisane w klasycznej formie papierowej z pewnością nigdy nie odejdzie do lamusa, gdyż prawdziwe książki mają w sobie niekłamany urok. Wiele osób marzy o domowej biblioteczce, lecz nie wie, jak się zabrać za jej stworzenie. Z naszymi produktami uda się to zrobić w sposób szybki, łatwy i przyjemny. Przygotuj swój niezwykły kącik do efektywnego relaksu i wypoczynku z książką w ręku.

Urządzanie pokoju z książkami należy zacząć od zastanowienia się nad kilkoma kwestiami, np.: ile mamy publikacji i ile będziemy potrzebować na nie miejsca, oraz czy stawiamy na wiszące półki, czy też stojące regały. Każde rozwiązanie ma swoje zalety. Dobrze jest zaopatrzyć się w większą ilość praktycznych półeczek, ponieważ miłośnicy czytelnictwa doskonale wiedzą, że ich kolekcje będą nieustannie się rozrastać. Warto zatem myśleć również w kontekście przyszłości, a nie zabezpieczyć jedynie bieżące potrzeby przestrzenne.  Duże, solidne regały sprawdzą się u moli książkowych, które mają naprawdę pokaźne zbiory. Na regałach książki będą bezpieczne, ponieważ wytrzymują one ogromne obciążenia, są stabilne i trwałe. Z kolei, jeśli mamy pomieszczenie o stosunkowo niewielkich wymiarach i na podłodze stoją już różnego rodzaju sprzęty, książki można gromadzić w pionie na wygodnych podwieszanych półeczkach. Taka opcja prezentuje się na pewno bardziej efektownie i interesująco. 

Polecamy półki ścienne oraz regały pasujące do każdego typu wnętrz, niezależnie od ich aranżacji. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się produkty minimalistyczne, bez zbędnych ozdobników, pełniące praktyczne funkcje. Zachęcamy do zakupu ekologicznych regałów bambusowych oraz mebli utrzymanych w stylu industrialnym. Oferujemy także designerskie półeczki na książki np. w kształcie trójkąta lub sześciokąta. Wystrój domowej biblioteki nie musi być wcale nudny i przewidywalny. Nowoczesne formy legitymują się jednocześnie prostotą i kreatywną grą z konwencją. Popularnością cieszą się także przesuwane regały na książki wyposażone w użyteczne kółeczka. Dzięki nim nie trzeba dźwigać ciężarów, lecz można sprawnie przewieźć książki do innego pomieszczenia. Niektóre z naszych mebli nadają się nie tylko na książki. Można np. zainwestować w gustowną półkę z miejscem na doniczkę z kwiatkiem. Przedstawiamy półki i regały na książki, które trafią w gust najbardziej wybrednych klientów.