Świeczka LED

Świece LED są doskonałym sposobem na stworzenie wyjątkowej atmosfery w każdym wnętrzu. Swoim naturalnym wyglądem doskonale imitują blask klasycznej świecy stanowiąc bezpieczne i trwałe źródło nastrojowego światła. W swojej ofercie posiadamy świece LED z pilotem o różnych wymiarach dostępne pojedynczo i w zestawach.

Świeczka LED

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Świece LED dostępne w naszym sklepie internetowym to doskonała dekoracja do każdego wnętrza. Ocieplą pomieszczenie i wytworzą przytulny klimat. To dobra alternatywa dla klasycznych świec. Poza tym, że nie zużywają się tak szybko jak świece, które znamy, to mają jeszcze wiele innych zalet. Odwzorowują blask ognia ze świecy. Wykonane są z parafiny, przez co ich wygląd do złudzenia przypomina klasyczną świecę. Świece LED, to także świetne rozwiązanie do domów gdzie są dzieci. Przy małych dzieciach rodzice często rezygnują z dekoracji świecami ze względów bezpieczeństwa. Możliwość zakupu takich świec rozwiązuje ten problem. Osoby posiadające zwierzęta, które mogą strącić palącą się świecę, także będą miały alternatywę. Kapiący wosk to kolejna znacząca różnica pomiędzy jednym a drugim rodzajem świec. Nie musimy się już martwić o to, że uszkodzi on meble,dywan, obrus czy podkładkę na świece. Nie ma również, ryzyka uszkodzenia ubrania, które po kontakcie z woskiem są w zasadzie do wyrzucenia. Z racji tej, że świece działają na baterie, mogą być ozdobą miejsc, w których nie ma dostępu do energii elektrycznej. Będą stanowiły więc, doskonały element dekoracyjny tarasów, oranżerii, przestrzeni ogrodowych. Nadadzą ciekawego i ciepłego klimatu. Nie straszne są świecom LED niesprzyjające warunki pogodowe, które w przypadku klasycznych świec eliminują tego typu sposób na dekorację. Świece LED będą ozdobą nawet podczas deszczu czy porywistego wiatru. Dzięki temu to świetny patent do wykorzystania podczas ważnych uroczystości np.podczas ślubu, wesela, przyjęć na świeżym powietrzu. W czasie wieczornego świętowania oświetli przestrzeń, nada klimat. Nie trzeba się będzie martwić, że ogień świec uszkodzi inne elementy kompozycji oraz że świece wypalą się i cały urok zniknie wraz z płomieniem. 

Świece LED dostępne są w naszym sklepie pojedynczo i w zestawach z pilotem. Różne wymiary pozwolą na stworzenie dowolnej kompozycji. Marka DecoKing tworząca je stara się odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.