Termosy

Dobry termos lub kubek termiczny to niezbędnik podczas chłodniejszych dni. Termosy i kubki termiczne idealnie sprawdzą się podczas dłuższej wycieczki i w podróży. Natomiast termos do kawy lub herbaty jest idealnym rozwiązaniem w pracy, szkole lub podczas konferencji. W swojej ofercie posiadamy termosy i kubki termiczne, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością, są bezpieczne, trwałe oraz mają atrakcyjny wygląd.

Termosy

Aktywne filtry

Dla kogo kubek zbiorczy? 

 Kubek termiczny lub termos to dobry pomysł na prezent nie tylko dla kawosza. Wiele ludzi doceni ciepłą kawę lub herbatę w trakcie podróży, spaceru a nawet podczas stania w korku, gdy jedzie do pracy. Młodzi rodzice w tego typu produktach trzymają przegotowaną wodę, której używają do zrobienia mleka modyfikowanego. Termos i kubek termiczny sprawdzają się świetnie w trakcie lata. Izolują nie tylko ciepłe napoje ale również zimną lemoniadę, sok. Jest to bardzo ekologiczne wyjście, może zastąpić stos jednorazowych kubeczków z kawą na wynos na mieście. Coraz więcej kawiarni oferuje zniżki na gorący napój we własnym naczyniu.

Z jakiego materiału wybrać kubek? 

Na sklepowych półkach i w ofercie sklepów Internetowych znajdziemy wiele modeli kubków czy termosów. Najbardziej popularne i trwałe są te wykonane ze stali nierdzewnej. To materiał odporny na rdzę, a dobrze utrzymuje ciepło przez co najmniej kilka godzin. Świetny stosunek ceny do jakości.  Rzadziej spotykane to ceramiczne, szklane, bądź z tworzyw sztucznych.  

Jaki powinien być idealny termos? 

Kluczową cechą, która będzie ważna dla wszystkich, jest szczelność. Dzięki temu nie musisz obawiać się zalania, gdy zdarza ci się trzymać kubek w plecaku lub torbie. Jest to bardzo istotne dla podróżujących samochodem. Minimalizuje to ryzyko poparzenia się. Warto pomyśleć jaka wielkość będzie dla nas odpowiednia. Kubki termiczne mają najczęściej pojemność od około 200 do 600 ml. Termosy są nieco większe i mogą mieć nawet do 2 litrów. Mniejsze sprawdzą się na co dzień i podczas samotnych wypraw. Jeżeli podróżujesz z rodziną, zastanów się nad termosem, który posiada jeden lub kilka plastikowych kubków do picia. 

Design kubków termicznych i termosów

Obecnie dostępne termosy i kubki termiczne mogą być modnym dodatkiem. Są dostępne w każdym kolorze tęczy, a ich wygląd jest nowoczesny, często z ciekawym wzorem. Dodatkowe uchwyty i ergonomiczny kształt to ich dodatkowy plus. To dobre połączenie praktycznego produktu z ładnym wyglądem.