Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,1 kg - 1 kg

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

bezpieczny dla piekarnika

bezpieczny dla piekarnika

powłoka

powłoka

Możliwość mycia w zmywarce

Możliwość mycia w zmywarce

Pojemność

Pojemność

Zastawy stołowe

Zastawa stołowa jest wyjątkową oprawą stołu, która może uatrakcyjnić każdą serwowaną potrawę i sprawić, że wszystko będzie smakowało o wiele lepiej. Elegancki serwis obiadowy to doskonałe rozwiązanie podczas rodzinnych uroczystości, dlatego warto posiadać osobny zestaw naczyń na co dzień oraz na szczególne okazje. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór i bogatą kolorystykę zastawy stołowej. Nietuzinkowe talerzyki deserowe lub kubki ceramiczne doskonale sprawdzą się jako pomysł na miły upominek.

Zastawy stołowe

Aktywne filtry

Jemy również oczami. Ta mądrość ludowa wiele mówi o tym, że posiłek to nie tylko smak i zapach potraw, ale także ich wygląd. A na ten składa się również sposób jego serwowania. Te same przepisy podawane w różnych  miejscach, na różne sposoby dekorowane potrafią smakować zupełnie inaczej.  Podstawą każdej zastawy są talerze i talerzyki, w różnych kształtach, wielkościach i głębokościach.  Bez względu na porę dnia i rodzaj posiłku, korzystamy z nich przy każdym. Od śniadania, po kolację. Najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia jest, z kolei obiad. Jego ukoronowaniem, zaś - deser. Zastawa stołowa, w zależności od rodzaju posiłku, może być albo bardzo skromna, albo wystawna. Innej dekoracji użytkowej będzie wyglądało rodzinne śniadanie, jeszcze innej Garden Party, a innej eleganckie przyjęcie.

Talerze i talerzyki

Miejsce przygotowywania i spożywania posiłków bywa nazywane sercem domu. Dbałość o serce to podstawa życia. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Państwa z ofertą talerzy i talerzyków deserowych w oryginalnych wzorach i kształtach, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Niebiański deser? Teraz to możliwe z talerzykami deserowymi CARLO, które wraz ze smakiem słodkich delicji, przenoszą do gwiazd. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - beżowej i stalowej. Stonowane barwy i wzór gwiazdek czynią ten element zastawy pasującym do każdego wnętrza i okazji. Zwolennicy nowoczesnych wzorów i eleganckich form, zainteresują się kompletem deserowym złożonym z patery i prostokątnych talerzyków. Przyjęcie w ogrodzie, czy piknik na łonie natury, uświetnić może patera w kształcie liścia, dostępna w dwóch wielkościach i kolorach.  Z odpowiednio dobranymi talerzykami deserowymi, uczyni spotkanie wyjątkowym.

Nie tylko talerzyki

Deser jest ukoronowaniem obiadu, a przecież poza nim jadamy też inne posiłki. Przy okazji kompletowania zastawy warto zapoznać się też z szeroką ofertą naczyń stołowych i sztućców. Posiłek to także napoje, zatem warto zadbać także o ich odpowiednią oprawę tak, żeby spotkania przy stole były prawdziwym relaksem i przyjemnością.