Wieszaki

Wieszaki na ubrania to niezbędny element każdej garderoby lub przedpokoju. Dzięki nim zaoszczędzisz miejsce w szafie i zadbasz o właściwy wygląd oraz przechowywanie swojej odzieży. W ofercie sklepu marpuch.pl znajdziesz szeroki wybór wieszaków o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Zerknijcie na nasze nietuzinkowe oraz nowoczesne wieszaki ścienne, wieszaki stalowe, drewniane i odpowiednie do konkretnej części garderoby. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się wieszaki na spodnie oraz funkcjonalne wieszaki z klipsami.

Wieszaki

Aktywne filtry

Wieszaki na ubrania czy wieszaki ścienne to przedmioty używane przez każdego z nas na co dzień. Czemu by więc nie wybrać takich, które nie tylko będą spełniać swoją funkcję, ale również ozdobią przestrzeń, w której się znajdują?

Marpuch.pl posiada duży wybór wieszaków na ubrania, które są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale też niesłychanie estetyczne i efektowne. To tu znajdziesz wieszaki do szafy na ubrania, przedpokoju czy pokoju dziecięcego. Posiadamy wieszaki zarówno w uniwersalnych kolorach, jak czarny i brązowy, ale również te w kolorach rzadziej spotykanych na przykład w kolorze różowym. Znajdą tu coś dla siebie zarówno wielbiciele klasyki jak i ekstrawagancji. Niektóre z naszych modeli posiadają funkcjonalne klipsy, dzięki czemu cieszą się sporym zainteresowaniem naszych klientów poszukujących właśnie takiego rozwiązania. Nasze produkty posiadają atrakcyjne i konkurencyjne cechy, są więc dostępne na każdą kieszeń. Część z nich jest pokryta aksamitem, który nadaje im elegancki wygląd. Wieszaki są wytrzymałe na ciężar ubrań, nie łamią się i charakteryzują się starannym wykonaniem oraz wysoką jakością. Przy ich produkcji zadbano o każdy detal. Surowcem do produkcji naszych wieszaków na ubrania jest drewno eukaliptusowe, z topoli czy też ABS.  Niektóre z nich można nie tylko zawiesić na ścianie, ale też na drzwiach standardowej grubości. Wiele naszych wieszaków przeznaczonych do przedpokoju posiada półki albo lustra stanowiąc idealny komplet do Twojego mieszkania. Wielofunkcyjność jest bardzo ważną cechą naszych produktów. Posiadają one różne wymiary, więc nawet posiadając małe wnętrze nie musisz rezygnować z ich kupna. Producenci, z którymi współpracujemy słyną z niesamowitej jakości swoich produktów i oryginalności, co gwarantuje Ci radość z użytkowania naszych wieszaków oraz to, że zostaną z Tobą na długie lata. Słyniemy też z szybkiej dostawy i dobrego zabezpieczania wysyłanego produktu, aby każdy mógł się jak najszybciej cieszyć z użytkowania naszych wieszaków.