Szczotki do WC

Szczotki do WC to obowiązkowe wyposażenie każdej toalety, które pozwoli zachować w niej higienę i zadbać o pożądaną czystość. W ofercie sklepu marpuch.pl posiadamy szczotki do WC, które nie tylko odpowiednio spełniają swoją podstawową funkcję, ale również swoim niebanalnym wyglądem mogą stanowić element dekoracyjny pomieszczenia. 

Szczotki do WC

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Szczotki toaletowe są niezbędne do utrzymania higienicznej łazienki. Istnieje teraz kilka różnych opcji, jeśli chodzi o wybór szczotki toaletowej do domu; jednorazowe lub wielokrotnego użytku, plastikowe lub silikonowe, subtelne lub jasne, to tylko niektóre z cech, które należy wziąć pod uwagę. Unikalny okrągły wzór włosia szczotki ułatwia dotarcie do spodu obręczy toalety, a także do dołu na dnie miski, ale może to trochę potrwać. Podobnie jak w przypadku wielu innych przedmiotów, najważniejszą częścią szczotek toaletowych jest ich głowa. Powinieneś wybrać go zgodnie z rodzajem toalet w miejscu pracy, aby umożliwić czyszczenie nawet mniej dostępnych części toalety. Poręcznym rozwiązaniem są dwugłowicowe szczotki toaletowe, które – wraz z głowicą główną – oferują inną, mniejszą, przeznaczoną do czyszczenia brzegu toalety. Innym ciekawym rozwiązaniem dla niektórych typów firm są automatyczne szczotki toaletowe lub szczotki, które są dostarczane w praktycznym uchwycie wraz z kubkiem siłowym. Drugą częścią szczotki toaletowej, której nie należy pomijać przy wyborze odpowiedniej dla Twojej firmy, jest jej uchwyt. Jego długowieczność, mocne połączenie z głową, zdolność do chwytania jej i antypoślizgowa powierzchnia w dużej mierze wpłyną na wolę Twoich pracowników i osób odwiedzających łazienkę, aby z niej korzystać. 

O tym warto pamiętać!

Chociaż jest to trend, który nadal nie jest tak powszechny w naszym regionie, istnieją różne zrównoważone alternatywy, które mogą zmniejszyć ślad ekologiczny miejsca pracy, nawet jeśli chodzi o szczotki toaletowe. Na przykład możesz zdecydować się na szczotkę z naturalnym włosiem, stylową szczotkę wykonaną z bambusa w bambusowym uchwycie lub przynajmniej wybrać ekologiczny (i bardziej długotrwały) metalowy uchwyt zamiast plastikowego. Twoi pracownicy i klienci mogą nadal nie dziękować Ci publicznie, ale na pewno poprawisz ich wrażenia z korzystania z łazienki. Szczotki toaletowe są niezbędne do utrzymania higienicznej łazienki. Istnieje teraz kilka różnych opcji, jeśli chodzi o wybór szczotki toaletowej do domu; jednorazowe lub wielokrotnego użytku, plastikowe lub silikonowe, subtelne lub jasne, to tylko niektóre z cech, które należy wziąć pod uwagę.