Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,01 kg - 2,1 kg

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Kolekcja

Kolekcja

Ręczniki

Idealny ręcznik powinien być super chłonny i przyjemny w dotyku. Dobrze również, aby ładnie się prezentował, ponieważ tak naprawdę wisi w łazience na widoku i ma wpływ na jej aranżację. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo ręczników kąpielowych o różnych rozmiarach, które charakteryzują się doskonałą jakością oraz ciekawym wzornictwem. Aby klient mógł łatwiej dokonać wyboru dział z ręcznikami podzieliliśmy na ręczniki bawełniane, bambusowe, z mikrofibry oraz ręczniki plażowe

Ręczniki

Aktywne filtry

Nie od dziś pewnym jest to, że ręcznik do kąpieli to moda promowana przez te sieciowe katalogi, czyli przez te zdjęcia publikowane nawet na portalach społecznościowych. Taka promocja atrakcyjnych wizualnie ręczników bywa też powiązaną z modelkami i co równie istotne te modelki mają na sobie tylko ręcznik. Mogą też siedzieć na brzegu wanny, czyli właśnie wychodzą z kąpieli. W podobny sposób prezentuje się tę wybitnie nowoczesną bieliznę, bo jakaś część tych sieciowych przedstawień musi być powiązana z modelami lub modelkami, którzy to promują bieliznę, gadżety powiązane z intymnymi spotkaniami lub zestaw ręczników. Nie każdy twórca katalogów sieciowych stawia na modeli i modelki, ale tak właśnie postępuje większość, bo by sprzedać ręcznik wykonany z nowoczesnego materiału i to na dokładkę taki, który ma te kilka kolorów. Najpierw trzeba stworzyć tę sieciową modę na tego typu produkty, a to rzecz jasna nie jest proste i to z wielu przyczyn, choć dla czołowych producentów to promowanie wyrobów nie jest czymś nowym.

Nowoczesne materiały

Obecne ręczniki do kąpieli to także te szybko schnące lub nie nasiąkające wodą w sposób dogłębny. Nowoczesne materiały w tym konkretnym przypadku łatwiejszym czynią też każde pranie. Minus tych wyrobów może tkwić w tym, że są dość drogie, ale ich żywotność może być wręcz fenomenalną. Jednym słowem tani ręcznik niszczeje już po tych dwóch lub trzech latach i to w wyraźnie dostrzegalny sposób, a ten droższy i uznawany za lepszy nawet po siedmiu lub ośmiu latach wygląda tak jak zakupiony zaledwie te kilka tygodni wcześniej.

Kolory ręczników

Nowoczesny ręcznik do kąpieli to też i te kolory pasujące do nowoczesnych łazienek, a taka łazienka to ten zielony granit na podłodze i ścianach, a do tego spora szklana kabina prysznicowa. Ręcznik powieszony na wieszaku lub stojaku musi pasować do tego typu wnętrza, a katalogi rzecz jasna sugerują wiele takich wizualnych połączeń. Mowa tu o tym, że kreują modą na konkretne z nich tworząc tę łazienkową modę powiązaną z ręcznikami, szlafrokami, płytkami i kabinami prysznicowymi.