Pojemniki termiczne

Designerski pojemnik na żywność marki Zwilling. Przeznaczony dla osób ceniących produkty najwyższej jakości. Skierowany zarówno dla najmłodszych jak i osób starszych. Prosta forma, niewielka waga i sprawdzona funkcjonalność sprawi, że będzie idealnym kompanem zarówno na bliższe jak i dalsze podróże.

Pojemniki termiczne

Aktywne filtry

Pojemnik posiada pojemność 700 ml, to idealna proporcja do przewiezienia posiłku dla dwóch osób. Doskonały do produktów płynnych takich jak zupa, poleca się również do przenoszenia w nim takich produktów jak lody czy inne stałe produkty, jeśli chcemy aby zachowały swoją temperaturę. Estetyczny pojemnik utrzymuje pierwotną temperaturę przechowywanego w nim posiłku nawet do 11 godzin w przypadku posiłków zimnych a 8 w przypadku potraw ciepłych. Pojemnik zakręcany jest zakrętką, którą można wykorzystać jako miseczka. Dodatkowym atutem jest załączona łyżka. Forma w jakiej jest ona zamontowana w pojemniku sprawi, że nie sposób o niej zapomnieć.

Produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości. Szlachetna stal nierdzewna w połączeniu z tworzywem sztucznym sprawia, że pojemnik jest w stu procentach szczelny bez względu na zawartość w środku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wewnętrzna część pojemnika wykonana jest z materiału wolnego od BPA czyli od substancji toksycznych, niebezpiecznych dla zdrowia. Zastosowanie tego materiału  pozwala również zachować oryginalny smak potraw. Dodatkowym atutem pojemnika jest spód wykończony antypoślizgowym systemem zapewniającym stabilność na wielu powierzchniach. Jego niewielka waga oraz wielkość sprawia, że zmieści się on praktycznie wszędzie. Pojemnik przeznaczony do mycia w zmywarce.  

Produkt dostępny w kolorach białym oraz czarnym, przeznaczony do wielokrotnego użytku.

Gwarancja szczelności, zachowania odpowiedniej temperatury, wygody.Jest to doskonały produkt dla osób ceniących sobie estetyczne gadżety. Termiczny pojemnik na żywność marki Zwilling pozwoli na kosztowanie domowych posiłków zarówno w pracy, na pikniku, w podróży, w szkole i w wielu innych miejscach.