Szafki na buty

Przedpokój jest wizytówką naszego mieszkania, a odpowiednio dobrana szafka na buty pomoże zachować porządek i nadać stylowego klimatu dla całego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo szafek i półek na buty, które są niezwykle pojemne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. W przypadku małego przedpokoju sprawdzi są wąski regał na buty, a jeżeli nie lubicie eksponować obuwia do polecamy zamykane szafki na buty. Nie ukrywamy, że dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się półki na buty z siedziskiem. U nas z pewnością wybierzecie funkcjonalny mebel, który dopełni Wasze wnętrze i posłuży na lata.

Szafki na buty

Aktywne filtry

Przedpokój jest wizytówką naszego mieszkania, dlatego każdy z nas chciałby, aby pomieszczenie to robiło doskonałe wrażenie na zaproszonych gościach. Również codzienne przebywanie domowników w przedpokoju, nawet jeśli trwa tylko chwilę, jest zdecydowanie bardziej przyjemne, gdy przestrzeń jest schludnie zorganizowana.

Częstym problemem są rozrzucone buty, o które nietrudno się potknąć. Do ich uporządkowania idealnie sprawdzi się szafka na buty z naszej oferty. Stałe miejsce na półce dla każdej pary obuwia przywróci ład i sprawi, że nigdy więcej nie będziesz wstydzić się bałaganu w przedpokoju podczas niezapowiedzianej wizyty rodziny lub znajomych.

Posiadamy szeroki wybór szafek i półek na buty, idealnych do każdego typu przedpokoju i wysokich wymagań naszych klientów. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, mebel na buty będzie pięknym dodatkiem, który dopełni Twoje wnętrze i posłuży na lata. Stylowy wygląd Twojego przedpokoju będzie zachwycał gości, a funkcjonalnie zorganizowana przestrzeń ułatwi życie wszystkim domownikom.

 

Stojaki na buty

Poziomy stojak na buty, często przypominający ławkę, jest dobrym rozwiązaniem, jeśli cenisz szybki i łatwy dostęp do butów. Buty ułożone na dwóch lub trzech poziomach stojaka są widoczne, dlatego wybierz go, jeśli chcesz wyeksponować swoje obuwie. To proste rozwiązanie sprawdzi się również w małych pomieszczeniach, które nie zostaną przytłoczone dużym regałem.

Zamykane szafki na buty

Jeśli nie chcesz eksponować butów lub zależy Ci na chronieniu ich przed kurzem, proponujemy Ci szafkę na buty z frontem, dzięki której Twój przedpokój będzie prezentował się niezwykle estetycznie. Dodatkową funkcją zamykanej szafki na buty jest ochrona przed zwierzętami.

Szafki na buty z siedziskiem

Jest to zdecydowanie najbardziej popularny rodzaj kupowanych mebli na buty. Użyteczny aspekt w postaci wbudowanego siedziska, przy zachowaniu lekkiej konstrukcji, pozwala na wykorzystanie górnego poziomu szafki na buty do siadania, a także chwilowego odkładania torebki, plecaka lub innych drobnych przedmiotów. Ciekawą propozycją jest szafka na buty, która pod siedziskiem ma dodatkowy schowek lub szufladę, które można przeznaczyć na kosmetyki do pielęgnacji obuwia lub akcesoria dla zwierząt domowych.

Regały i organizery na buty

Jeśli posiadasz dużą liczbę butów, zdecyduj się na regał, który pomieści wiele par obuwia, przy zachowaniu estetycznego wyglądu pomieszczenia. W naszym asortymencie posiadamy regał na buty, który zmieści się nawet pod skośną ścianą, a także stabilny i lekki materiałowy organizer na buty, przydatny przy częstych przeprowadzkach.