Nasza firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2014 roku. Stworzyli ją pasjonaci i wielbiciele wyszukanego stylu oraz designu. Oferowane przez nas produkty należą do szeroko rozumianej kategorii wyposażenie wnętrz. Od początku istnienia firmy głównym kanałem dystrybucji jest sprzedaż internetowa. Nasze pierwsze kroki stawialiśmy w serwisie allegro, gdzie nadal posiadamy swoje sklepy. Efektem tak długiego doświadczenia na rynku jest nasz sklep internetowy marpuch.pl. E-sklep został zaprojektowany z myślą o zaoferowaniu jak najbogatszej gamy produktów związanych z wyposażeniem domu.

Produkty – nowości, zawsze podążamy za aktualnymi trendami, chociaż nie obca jest nam ponadczasowa klasyka.

Każdego dnia otrzymujemy nowe opinie dotyczące realizacji zamówienia, a także jakości sprzedawanych przez nas produktów. Co pozwala nam ciągle się doskonalić I dążyć do bycia najlepszym na rynku.

Dokonując u nas zakupów każdy Klient ma gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji. Dbamy o wysoką jakość opisów produktowych oraz udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.