Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Półki łazienkowe

Z reguły przestrzeń w łazience jest mocno ograniczona, dlatego odpowiednio dobrane półki łazienkowe są doskonałym sposobem na organizację i funkcjonale zajęcie niewykorzystanego miejsca. Półki stalowe łatwo utrzymać w czystości, natomiast półki z tworzywa sztucznego oraz drewniane mogą być elementem dekoracyjnym łazienki. W ofercie naszego sklepu marpuch.pl posiadamy także półki na wannę, półki bambusowe, szeroki wybór pólek wiszących oraz nowoczesne szafki pod umywalkę.

Półki łazienkowe

Aktywne filtry

 Przestrzeń do przechowywania i styl są na wagę złota w łazienkach. Te pomysły na półki są idealnym rozwiązaniem. Czy w Twojej łazience brakuje miejsca do przechowywania? Jest to jedno z najczęściej używanych pomieszczeń w domu. Jednak wszyscy wydaje się zmagać z brakiem miejsca na nasze przybory toaletowe i materiały łazienkowe. Półki są idealne do tworzenia większej ilości miejsca do przechowywania, a jednocześnie wyświetlają akcesoria łazienkowe. Jeśli kochasz wygląd drewnianych półek, ale nie chcesz ich majsterkować, nadal masz wiele opcji. Drewno jest trwałym materiałem, który może dostosować się do szerokiej gamy wzorów dekoracyjnych. Może twoja drewniana półka ma niedokończoną krawędź, aby uzyskać rustykalny i wiejski wygląd. A może jest pomalowany na biało, aby wtopić się w całkowicie białą łazienkę. Możesz nawet umieścić drewniane półki we wnęce na wpuszczone półki. Wybierając drewniane półki, pomyśl o stylu swojej łazienki, a następnie wybierz półkę, która będzie się mieszać. Bardziej wiejska lub rustykalna łazienka może dobrze wyglądać z odzyskanego lub paletowego drewna. Poszukaj także rzadkich gatunków drewna rzeźbionego w skomplikowanych wzorach. Możesz także szukać innowacyjnych funkcji, takich jak zintegrowane oświetlenie, które pasuje do innych akcentów, takich jak oświetlenie toaletowe lub prysznicowe. 

O tym warto pamiętać!

Jeśli nie masz innego schowka w łazience, przy absolutnym minimum, potrzebujesz miejsca na przybory toaletowe. Najczęstszym rozwiązaniem jest apteczka. To mała szafka na ścianie w pobliżu toaletki łazienkowej, która mieści niezbędne rzeczy łazienkowe. Jeśli masz małą łazienkę, szafka może nie być dobrym pomysłem. Może sprawić, że Twoja łazienka będzie mniejsza i bardziej zamknięta. Świetną alternatywą jest otwarta półka, która ma kilka półek. Dzięki temu łazienka jest otwarta, a jednocześnie zapewnia wiele miejsc do umieszczenia przyborów toaletowych. Jeśli masz naprawdę ograniczoną przestrzeń, możesz użyć półki narożnej i użyć obszaru, który jest zwykle zapomniany