Umywalki

Każdy najmniejszy szczegół projektu kuchni może mieć duży wpływ na ogólną atrakcyjność przestrzeni. A każdy, kto był zaangażowany w planowanie i renowację kuchni w dowolnym momencie w przeszłości, będzie wiedział, że opcje są naprawdę przytłaczające. Pomaga to ogromnie przyjrzeć się bliżej każdemu z poszczególnych elementów osobno i dokonać świadomego wyboru, który uwzględnia rzeczy wykraczające poza estetykę i wykończenia. Uzyskanie odpowiedniego zlewu kuchennego polega zarówno na zrozumieniu własnych potrzeb, jak i na tym, aby wiedzieć, jakie są dostępne opcje.

Umywalki

Aktywne filtry

Od umieszczenia zlewu i jego instalacji do materiału i interakcji z innymi cechami blatu. Zanim przejdziesz do materiału i instalacji zlewu, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest umieszczenie zlewu w kuchni. Jeśli masz naprawdę dużą kuchnię z więcej niż jedną wyspą, możesz rozważyć dodanie dwóch zlewów - jednego na wyspę, a drugiego na blat kuchenny. Oznacza to oczywiście dodatkowe koszty i prace hydrauliczne. Ale warto zaszaleć dla tych, którzy spędzają dużo czasu w kuchni. 

O tym warto pamiętać!

Najbardziej preferowanymi opcjami są granit kompozytowy i stal nierdzewna, przy czym ta pierwsza jest znacznie bardziej odporna na plamy, łatwa w utrzymaniu i wszechstronna. Następnie masz szamot i zlewozmywaki z kamienia naturalnego. Oba są nieco bardziej kosztowne i zdecydowanie bardziej wymagające w utrzymaniu. Jednym z materiałów, który wydaje się niecodzienny, a jednocześnie zaskakująco popularny w wielu kuchniach, jest miedź, która dodaje ekscentrycznego blasku każdej kuchni. Dwie najbardziej podstawowe opcje to zlewozmywaki podwieszane i wpuszczane, przy czym drop-iny są popularne, ponieważ są łatwe w instalacji i bardzo przystępne cenowo. Ta technika instalacji działa w prawie każdej kuchni i łatwo łączy zlew z prawie każdym blatem, jaki można wymyślić. Z drugiej strony niestandardowe zlewozmywaki integralne są drogie, wymagają nieco więcej pracy i są wykonane z tego samego materiału co blat. Dodają odrobinę klasy i bezproblemowego wyrafinowania do kuchni.