Pościel flanelowa

Niewiele jest rzeczy tak przyjemnych i dobrze wpływających na nasz dobrostan jak sen. Jednak gdy jest on zbyt krótki i słabej jakości, jakość naszego życia znacznie spada. Poprawę komfortu swojego snu, najlepiej zacząć od dobrej jakości pościeli. Bardzo serdecznie pościelamy... To znaczy polecamy! Pościele flanelowe z naszego asortymentu*. Wyróżnia je przede wszystkim oryginalny design oraz konkurencyjne ceny*.

Pościel flanelowa

Aktywne filtry

Flanela jest bardzo miękką i przyjemną w dotyku tkaniną. Ze względu na technikę jej wytwarzania, jest ona stosunkowo trwałym materiałem, Posiada dobre właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu np. mniej wychładzamy się w trakcie snu. Najczęściej tworzonymi z flaneli tekstyliami są koszule oraz piżamy, natomiast zdecydowanie warto pochylić się także nad pościelą z tej tkaniny.

Pościel flanelowa cieszy się ogromnym uznaniem ze strony naszych klientów. Osoby, które zakupiły pościel z flaneli, zwracają szczególną uwagę na jej miękkość w dotyku, delikatność oraz błogie poczucie otulenia w trakcie snu. Jak już zauważyliśmy wyżej, flanela posiada właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu możemy cieszyć się przyjemnym ciepłem w trakcie snu, co stanowi niezwykle cenny atrybut podczas mroźnych nocy. Dla fanów ciepłych i kolorowych snów, pościele flanelowe z naszej oferty to istny niezbędnik!

W Marpuch.pl dobrze wiemy, że każda pora roku niesie ze sobą inne potrzeby oraz skrajnie odmienne ich odkrywanie, a także (co najważniejsze), zaspokajanie. Nasza oferta obejmuje przeszło 15 wzorów pościeli flanelowych (wśród nich, znajdują się wzory typowo świąteczne). Każdy z wzorów dostępny jest w kilku rozmiarach oraz konfiguracjach np. pościel flanelowa 135x200 z dwiema poszewkami na poduszki w rozmiarach 80x80 lub pościel z flaneli 155x220 z jedną poszewką na poduszkę 80x80. Jeśli interesują Cię większe rozmiary, posiadamy także flanelowe pościele 200x220 z dwiema poszewkami poduszkowymi 70x80. Dostępna jest również flanelowa pościel 200x220 z dwiema poszewkami na poduszkę o wymiarach 80x80.