Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,03kg - 1kg

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Kolekcja

Kolekcja

Zasłony

Zasłony to istotny, ponadczasowy element wystroju okien, który potrafi ożywić każde wnętrze i nadać mu wyjątkowego charakteru. Zasłony oprócz roli dekoracyjnej posiadają również funkcję praktyczną, ponieważ idealnie pomagają w zachowaniu prywatności. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór zasłon wykonanych z wysokogatunkowych materiałów oraz charakteryzujących się bardzo dobrą jakością. Posiadamy mnóstwo nowoczesnych wzorów, które z pewnością wpasują się w każdy styl pomieszczenia.

Zasłony

Jest 1531 produktów.

Pokazano 1-66 z 1531 pozycji

Aktywne filtry

W czasach obecnych nie istnieje coś takiego jak ta typowa zasłona na przelotkach, bo tego typu produktów jest sporo. Jedne z nich to barwione maszynowo tkaniny naturalne, a inne tkaniny syntetyczne. Trafiają się też zasłony z tworzyw i co równie istotne opcja uznawana za gorszą ze względu na typ materiału nie w każdym przypadku jest bardzo tanią, bo ceny są rzecz jasna zróżnicowane. Dlatego nawet w przypadku tej najniższej półki cenowej spotyka się zasłony wykonane z tkanin naturalnych. Koszt wyrobu tego rodzaju bardziej powiązany jest z jakością takowego i z tym czy jest to opcja stylistycznie na topie. Prawda tkwi też i w tym, że te najczęściej sugerowane klientom w katalogach sprzedają się zdecydowanie najczęściej, bo ludzie sugerują się katalogami, jeśli chodzi o ten stylistyczny smak, ale nie tylko w tym konkretnym przypadku kreowanie mody ma kluczowe znaczenie, bo typowy nabywca po wielokroć sugeruje się przedstawieniami z katalogów i z sieci.

Jakość

Jeśli chodzi o produkt taki jak zasłona z przelotkami to jakość, a konkretniej ta proporcja jakości do ceny dla wielu potencjalnych nabywców ma znaczenie kluczowe. Mowa tu dokładnie o tym, że ludzie zwracają uwagę na cenę i na stylistykę wykonania, ale też i wyszukują w sieci opinie bezpośrednio powiązane z danym produktem, czyli jeśli konkretny model zasłony zbyt wielu uznaje za szybko niszczejący, to dany chętny lub chętna zaczyna szukać czegoś podobnego, ale w wyższej cenie i co równie ważne ta droższa opcja powinna być też lepiej opisywaną.

Kilka wzmianek o jasności

Konkretna zasłona z przelotkami powinna też zapewniać w domu lub w mieszkaniu jasność na atrakcyjnym poziomie. Mowa tu dokładnie o tym, że w pokojach nie może być zbyt jasno, bo ten nadmiar jasności to także szkodzący czynnik. Szkodzi też i ten brak jasności w danym pokoju. Dlatego też jakaś część z nas kombinuje, po to by osiągnąć optymalną jasność, a inni jedynie zdają się na propozycje powiązane z katalogami zasłon, bo takie to bardzo wiele ciekawych przedstawień, które kuszą pod wieloma względami.