Kosze na pranie

Kosze na pranie są funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki i chyba każdy zna ich przeznaczenie. Oprócz tego odpowiednio dobrany kosz na pranie może stanowić element dekoracyjny pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy kosze na bieliznę z przegródkami, eleganckie kosze bambusowe oraz kosze na ubrania, które mogą mieć zastosowanie również w sypialni. 

Kosze na pranie

Aktywne filtry

Nic nie pachnie lepiej niż świeżo wyprane pranie. Zanim jednak położysz się w czystej pościeli lub ponownie założysz ulubione spodnie, musisz poświęcić czas na przygotowanie prania. Wiemy, że z reguły to przykry obowiązek. Z odpowiednim koszem na pranie może stać się przyjemną codziennością. 

Wybór jest ogromny - od plastikowych koszy z pokrywkami, aż po piękne kosze wiklinowe. Te drugie oprócz roli użytkowej, często są także piękną dekoracją wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również kosze na kółkach. Te będą doskonałym rozwiązaniem do hoteli, pensjonatów i domów wczasowych, gdzie codziennie zbiera się wiele kompletów pościeli. 

Z pomocą odpowiedniego kosza przygotowanie prania będzie zdecydowanie szybsze. Warto rozważyć zakup nowego kosza z przegrodami. W ten sposób możesz posegregować brudne ubrania kolorami lub rodzajem tkaniny. Następnie wystarczy umieścić zawartość komory w pralce i gotowe! Ty w tym czasie możesz wygodnie odpocząć. 

Jeśli Twoja łazienka jest niewielka możesz wybrać składany kosz na pranie. Oszczędzasz powierzchnię używając go tylko wtedy, kiedy masz brudne ubrania. Po zrobieniu prania możesz  złożyć kosz  i schować np. do szafy. 

Jaki kosz na pranie wybrać? 

Dobierając kosz lub torbę na pranie postaw na odpowiednią wielkość. Dopasuj ją nie tylko do wielkości łazienki, ale także ilości domowników. Ciągle przepełniony kosz na pranie nie wygląda dobrze bez względu na to, czy mieszkasz sam, czy z rodziną. 

Ważna jest również przewiewność i odporność na wilgoć. Zanim wybierzesz nowy model kosza upewnij się, że brudne ubrania nie będę dodatkowo wilgotniały czekając na swoją kolej do prania. W ten sposób unikniesz rozprzestrzeniania się brzydkiego zapachu. 

Drugie oblicze kosza na pranie i bieliznę.

Kosz z przegródkami lub duża torba na pranie mają szersze zastosowanie, Szczególnie te na kółkach wygodnie przesuniesz w inne miejsce, gdzie mogą pełnić zupełnie inną rolę. Gdy tylko zajdzie potrzeba mogą być również koszem lub torbą na zabawki lub ulubione gadżety Twojego dziecka. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów dzięki którym kosz dopasuje się do wystroju pomieszczenia.