Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,1 kg - 1,32 kg

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Kolekcja

Kolekcja

Gwarancja

Gwarancja

Oświetlenie

Oświetlenie domu i ogrodu jest nie tylko praktyczne, ale może też stać się prawdziwą ozdobą oraz wpływać na kształt i charakter wnętrza każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie zarówno klasyczne, jak również nowoczesne lampy i lampki, nastrojowe świece LED oraz wysokiej jakości girlandy i łańcuchy świetle, które mogą odmienić Twoje mieszkanie lub stanowić wyjątkową ozdobę zewnątrz domu. Pomożemy dobrać Ci oświetlenie zgodne z jego przeznaczeniem, aby nie tylko podkreślało styl i wyjątkową atmosferę, ale także stanowiło funkcjonalne źródło światła. Zainspiruj się i znajdź odpowiednie oświetlenie do salonu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub ogrodu.

Oświetlenie

Aktywne filtry

Dobrze zaplanowane oświetlenie to takie, które zapewni nam komfort i sprawi, że nasze wnętrza będą wyglądały atrakcyjnie. Szukasz może punktowego rodzaju światła? Albo potrzebne ci będzie dobrze oświetlone miejsce pracy? Lub szukasz światła ogólnego? Czy wiedziałeś, że oświetlenie powinno być dobrane do charakteru wnętrza?

Wpływa ono w znacznym stopniu na nasz odbiór miejsca i jego przestrzeni. Jest jednym z istotniejszych aspektów wnętrz, jak i  ogrodów. Jasne i intensywne wspomaga naszą koncentrację, jest wskazane do miejsc, takich jak stanowisko pracy biurowej, natomiast ciepłe i stonowane zachęca nasz umysł do wyciszenia, odpoczynku, dobrze sprawdzi się w takim pomieszczeniu, jak sypialnia. Zastosowanie odpowiedniego rodzaju, barwy oraz intensywności światła ma kluczowe znaczenie dla efektu, możemy dzięki niemu ukryć pewne wady, podkreślić konkretne szczegóły, jeśli zachodzi taka potrzeba, należy głównie zwrócić uwagę na jego barwę, która wyrażana jest w kelwinach (K), im wyższa ich wartość tym światło będzie chłodniejsze, bardziej niebieskie. Zanim zaczniemy planować oświetlenie naszego ogrodu, należy zwrócić szczególną uwagę na jego punkty, które chcemy podkreślić, gdyż to właśnie one po zmroku będą grały pierwsze skrzypce, dobrze sprawdzą się w tym wypadku różnego rodzaju oświetlenia solarne, których niewątpliwą zaletą jest brak konieczności montowania zasilania, gdyż są one w stanie naładować się za dnia. Szukasz odpowiedniego oświetlenia, które ma spełniać określoną funkcję, ale nie wiesz, co w danym miejscu będzie najlepszym wyborem, w którym konkretnie punkcie należy je umieścić, żeby uzyskać najlepszy efekt, nie przejmuj się, w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć klasyczne modele, oraz nowoczesny dizajn, doradzimy również, co będzie dobrym wyborem, a co nie do końca się sprawdzi. Mamy bardzo szeroki asortyment i jesteśmy pewni, że nasz sklep zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy z pewnością znajdą u nas coś dla siebie. Zachęcamy do zakupów :)