Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 9 kg - 10,75 kg

Rozmiar

Rozmiar

Kolekcja

Kolekcja

Podnóżki

Nie da się ukryć tego, że podnóżki to bardzo ważna składowa zestawu wypoczynkowego znajdującego się w tym typowym kąciku kawowym. Wiele zestawów wypoczynkowych składa się z jednej sofy, na której to mogą swobodnie siedzieć te trzy dorosłe osoby.

Podnóżki

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Taka sofa, czy też narożnik może posiadać funkcję spania lub nawet te regulowane zagłówki, ale to opcje dodatkowe, które nie dla każdego są najważniejszymi. W skała zestawu wchodzą także fotele pasujące stylistycznie, oraz odpowiednie podnóżki, które są podobnymi do foteli, jeśli chodzi o nogi i tapicerkę. Wypełnienie tych podnóżków też zazwyczaj jest to samo. Wiele znaczy też i to, że ludzie lubią te udogodnienia i to zwłaszcza wtedy gdy po całym dniu pracy chcą obejrzeć swój ulubiony serial w telewizji. Wtedy warto dać tę ulgę zmęczonym nogom i na dokładkę zająć myśli fabułą, która jest interesującą pod wieloma względami.

Stylistyka wykonania

W czasach obecnych podnóżki są opcjami dość zróżnicowanymi. Często się też je sprzedaje w zestawach z fotelami lub jako istotny element zestawu wypoczynkowego. Ważnym jest też i to stylistyczne zgranie z fotelem i to, że nie muszą one być tapicerowanymi, choć wyjątkowo często są. Mogą posiadać tapicerkę z jakiejś nowoczesnej tkaniny, którą to łatwo się czyści lub ze skóry ekologicznej, a nawet z tej farbowanej naturalnej. Tapicerka ta może być różną jeśli chodzi o metodę jej wykonania, ale nogi też mają znaczenie. Podnóżki mają nogi drewniane i to takie wyglądające klasycznie, nowocześnie lub wykonane w minimalistycznym stylu skandynawskim. Ich nogi mogą być też stalowymi, czyli wykonanymi z rurek z chromowanej stali, albo z profili o przekroju kwadratowym. Ciekawostką jest też i to, że z tych stalowych elementów równie dobrze da się wykonać specjalne podstawy w stylu industrialnym. Jednym słowem tych opcji jest zaskakująco wiele, każda ma w sobie to stylistyczne coś i nie każda jest markową i drogą.

Katalogi.

Wielu oczytanych ludzi doskonale wie o tym, że podnóżki spotyka się w katalogach poświęconych fotelom i zestawom wypoczynkowym, a katalogi te mają także formę elektroniczną i są powiązanymi z ofertami sklepów internetowych. W sklepach tych można zamawiać meble z fotela we własnym domu i to za pomocą telefonu. Najważniejszym jest jednak to, że te katalogi czarują nas pewnymi kompozycjami ukazującymi nowoczesne podnóżki w salonie zaliczanym do niezwykle atrakcyjnych. Tego typu przedstawienia to rzecz jasna zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów i na dokładkę edytowane na laptopie z procesorem o ośmiu rdzeniach. Mowa tu o tym, że nad tymi przedstawieniami w katalogach pracowali eksperci, którzy to inspirują ludzi do nabywania nowych mebli do salonu lub sypialni.