Pufy

Pufy to praktyczne i wygodne meble, które znajdą zastosowanie w każdym domu. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne pufy ze schowkiem łączące w sobie funkcjonalność i prostotę oraz pufy, których design nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się pufy 3w1 będące jednocześnie siedziskiem, praktycznym schowkiem oraz nietuzinkowym stolikiem o solidnej konstrukcji. 

Pufy

Aktywne filtry

Trudno sobie wyobrazić, żeby tak prosty mebel jak puf mógł być tak wygodny i uniwersalny. Mimo swojej prostoty można go wykorzystać na różne, czasem zupełnie nieoczekiwane sposoby. Zacznijmy od najbardziej oczywistego zastosowania: jako podnóżek. Wyobraź sobie zimową noc tuż po powrocie z pracy. Co jest bardziej relaksujące niż siedzenie z prostymi nogami na miękkiej sofie przykrytej puszystym kocem? Niezależnie od tego, czy ucinasz sobie drzemkę, oglądasz dobry film, czy zagłębiasz się w ulubione strony, pufa będzie Ci towarzyszyć.

Rodzaje siedzisk

Coraz częściej pufy znajdują zastosowanie w salonach, pokojach młodzieżowych, sypialniach i biurach. Czemu przypisujemy ten sukces? Wynika to częściowo z ich wszechstronności, która odzwierciedla wszystkie współczesne sztuki życia i dekoracyjne. Wygodne poduszki siedziska służą do siedzenia i oprawienia nóg siedząc w fotelu, ale mogą służyć również jako stolik pomocniczy na czasopisma lub jako taca z filiżanką aromatycznej herbaty. Ponieważ niektóre poduszki mają wbudowany schowek, możesz mieć wszystko, co chcesz pod ręką, ale nie w domu: czasopisma, gry planszowe, kable elektryczne itp. Dobrym rozwiązaniem jest również duża pufa do siedzenia i przechowywania, ponieważ jest miejsce na dodatkowy dywanik i miejsce na małe poduszki. Nasze pufy są często częścią asortymentu mebli tapicerowanych. Umieszczają więc meble przed fotelem lub sofą jako podnóżek z dopasowanym wykończeniem, zamieniając mebel w szezlong zapewniający niezrównany komfort siedzenia.

Kolorowe pufy w salonie i sypialni

Świetnym elementem dekoracyjnym są również kolorowe pufy w salonie. Nadają się szczególnie jako oryginalne mocne kolory mebli minimalistycznych. Kilka poduszek w różnych rozmiarach i kolorach, umieszczonych na miękkim dywaniku, w połączeniu z niskim stolikiem, stworzy przytulny kącik do swobodnej rozmowy lub zabawy dla dzieci. Tapicerowane pufy w kształcie cylindrycznym lub sześciennym mogą być również używane jako stoliki kawowe i dodatkowe miejsca do siedzenia dla gości. Pierwotnym pomysłem było wykorzystanie pufy jako stolika nocnego w sypialni. W tym pokoju można również otworzyć prostokątną pufę do przechowywania odzieży sezonowej lub pościeli.