Skarpety świąteczne

Według legendy tradycja zawieszania skarpet świątecznych na kominku wywodzi się z historii pewnego szlachetnego człowieka, znany jest on nam jako Święty Mikołaj. Wykorzystywał całe swoje bogactwo, by pomagać chorym, biednym, potrzebującym i cierpiącym. Święty podarował pierwszy prezent trzem młodym i biednym dziewczynkom. Były to złote monety, które Święty Mikołaj włożył ukradkiem do ich wypranych pończoch powieszonych przy kominku. Dzięki tym monetom mogły wieść długie i szczęśliwe życie.

Skarpety świąteczne

Aktywne filtry

Tradycja wieszania skarpet bożonarodzeniowych kojarzy nam z filmami amerykańskimi, jednak dotarła ona również do Polski.

W naszym sklepie znajdziesz je w różnych świątecznych wzorach tak, by pasowały do każdego wnętrza. W prosty i szybki sposób możesz udekorować swój dom na nadchodzące święta.

Nasze urocze skarpety bożonarodzeniowe to jeden z niewielkich elementów, które wypełnią Twój dom magiczną atmosferą i wprowadzą w świąteczny nastrój.

 

Nie masz w domu kominka, przy którym można by je powiesić? Skarpety świąteczne ze względu na swoją niską wagę, możesz powiesić tam, gdzie chcesz by były! Świetnie prezentują się powieszone na firance, drzwiach, a nawet na choince lub pod nią.

Skarpety świąteczne mogą pełnić funkcję dekoracji w twoim domu, ale możemy je również wykorzystać jako opakowanie na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Nie musisz tracić mnóstwo cennego czasu na pakowaniu prezentów. Dzięki tym skarpetom możesz zapomnieć o ozdobnym papierze czy torebkach prezentowych!

Co w takim razie możesz schować do tych skarpet bożonarodzeniowych?

Skarpety możemy wypełnić po brzegi słodyczami, jednak są idealnym materiałem, by zmieścić w nich również małe drobiazgi. Możemy do nich schować takie rzeczy jak: biżuterię, perfumy, a nawet kosmetyki.

Potrzebujesz świątecznego klimatu w biurze?

Tych skarpet świątecznych nie może zabraknąć również przy Twoim stanowisku pracy!

Skarpety świąteczne możesz wykorzystać jako element dekoracyjny. Świetnie sprawdzą się gdy w pomieszczeniu brak miejsca na choinkę.

 

Dzięki skarpetom bożonarodzeniowym poczujesz prawdziwą magię świąt!