Regały

Regały są funkcjonalnymi meblami, które mogą również stanowić dekorację każdego pomieszczenia. Regał to doskonałe miejsce dla książek, kwiatów, wszelkich dekoracji oraz różnych przedmiotów, które posiadamy w domu. W naszej ofercie znajdziesz regał tekstylny, metalowy, drewniany, regał na zabawki, klasyczny oraz nowoczesny regał narożny. Pomożemy dobrać Ci mebel odpowiedni do charakteru i stylu Twojego wnętrza.  

Regały

Aktywne filtry

Regały stanowią doskonałe połączenie możliwości przechowywania i walorów estetycznych. Przedmioty eksponowane na nich są dobrze oświetlone i przyjemne dla oka, ale jednocześnie nie przeciążają pomieszczenia. Zastosowanie regałów sprawia wrażenie dobrze zagospodarowanej przestrzeni. Pasują one zarówno do pokojów dziecięcych, sypialni czy pokojów dziennych. Mogą one posłużyć do ekspozycji drobnych elementów dekoracyjnych, a także książek. W ten sposób można budować atmosferę w pomieszczeniu lub zastosować ozdobne pojemniki, aby ukryć zawartość przez wzrokiem osób postronnych, a jednocześnie zapewnić jej łatwą dostępność.

Regały metalowe znajdą także zastosowanie w pomieszczeniach gospodarczych i technicznych, gdzie pozwolą zmaksymalizować ilość przechowywanych przedmiotów. W odróżnieniu od dekoracyjnych mebli, regały metalowe charakteryzują się większym udźwigiem i odpornością na czynniki zewnętrzne. Jednocześnie regały magazynowe są stabilne i bezpieczne, nawet podczas przechowywania ciężkich pudeł czy narzędzi. Jest to idealne rozwiązanie do garażu, piwnicy czy spiżarni i stanowi atrakcyjny stosunek ceny do możliwości.

Umeblowanie domu regałami stanowi wyważone podejście między nowoczesnością, a klasycyzmem. Dostępne w ofercie są standardowe regały oraz regały z szafkami, mogące być doskonałym uzupełnieniem do posiadanych mebli. Z drugiej strony regał może być meblem przewodnim. Odpowiednio dobrana półka drabinowa czy nowoczesny regał stanowią dekorację samą w sobie. Tego typu rozwiązania prezentują się dobrze, niezależnie od stopnia wypełnienia. Niezależnie czy regał będzie wypełniony po brzegi książkami, czy też półka drabinowa będzie zawierać kilka bibelotów codziennego użytku, będzie to mile widziane. Uniwersalność tych mebli powoduje iż od wielu lat mimo zmian trendów w wyposażeniu domów, znajdują one swoich zwolenników. Szeroki asortyment pozwoli na dobór mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz smaków, a wysoka jakość wykonania zapewni długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.