Biurka

Odpowiednie dobrane biurko ma wpływ na lepszą wydajność pracy i nauki oraz komfort podczas spędzania czasu przy komputerze, dlatego powinno być praktyczne i wygodne. W naszej ofercie znajdują się biurka komputerowe oraz klasyczne. Posiadamy również biurka narożne oraz stoliki pod laptopa. Wszystkie nasze produkty oprócz funkcjonalności odznaczają się wyjątkowym designem, aby całe pomieszczenie mogło nabrać odpowiedniego klimatu sprzyjającego dobrej atmosferze i wpisywało się w styl pomieszczenia.

Biurka

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

W dobie nowoczesnych technologii niemal w każdym domu znajduje się laptop albo komputer stacjonarny, czasem nawet po kilka sztuk. Wiele osób pracuje również zdalnie i wykorzystuje do tego sprzęt połączony z Internetem. Używanie komputera mobilnego jest wygodniejsze i pozwala w sposób komfortowy wykonywać codzienne zadania lub korzystać z form rozrywki dostępnych w sieci. By korzystanie z laptopa przebiegało jeszcze sprawniej, warto zainwestować w odpowiedni stolik lub podkładkę.

Bambusowe stoliki pod laptop

Prawdziwym hitem stały się stoliczki wykonane z bambusa, które są wytrzymałe, a jednocześnie bardzo delikatne, więc z pewnością nie porysują powierzchni przenośnego komputera. Bambus jest surowcem ekologicznym, zatem kupując produkty z niego wykonane wspieramy ochronę środowiska naturalnego. Nasze stoliki mają bardzo prostą konstrukcję i kompaktowe gabaryty, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca, a składane nóżki pozwalają je łatwo transportować. Stoły z drewna bambusowego posiadają również ruchome blaty, które można ustawiać pod dowolnym kątem w zależności od indywidualnych potrzeb i osobistej wygody. Dzięki temu nie musimy np. siedzieć w nieodpowiedniej dla siebie pozycji z narażeniem się na ból kręgosłupa po długotrwałej eksploatacji laptopa. Stolik bambusowy jest idealny dla mamy pracującej w domu i jednocześnie opiekującej się pociechą. Przyda się w pociągu, czy samolocie, jeśli podróżujemy daleko i chcemy ten czas spędzić efektywnie. Podczas odprawy lotniskowej stoliczek z powodzeniem będzie kwalifikował się, jako bagaż podręczny. 

Funkcjonalne podkładki

Ideą naszych rewolucyjnych stolików i podkładek pod laptop jest to, by można było pracować, czy w inny sposób korzystać z przenośnego komputera, nie wychodząc nawet z łóżka. Praktyczne podstawki pod komputer mobilny pozwalają zatem korzystać z urządzenia podczas choroby, czy gorszej kondycji. Można mieć je ze sobą w szpitalu albo np. wtedy, gdy doznamy kontuzji kończyny dolnej i przez jakiś czas musimy pozostać unieruchomieni. Konstrukcją przypominają tace, na których podaje się śniadanie do łóżka, z tym, że są większe i bez trudu pomieszczą każdy sprzęt, nawet duże, profesjonalne laptopy przeznaczone do gier. 

By sprzęt był bezpieczny

Polecamy przepiękne i uniwersalne stoliki, oraz podkładki w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty powstały w trosce o każdy detal i są niezawodne. Choć wyglądają niepozornie, wytrzymują spore obciążenia i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. W razie zabrudzenia stolik czy podkładkę wystarczy tylko lekko przetrzeć wilgotną szmatką. Korzystaj z laptopa w optymalnych warunkach i ciesz się niesamowitym komfortem.