Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe wpływają na przytulną atmosferę w każdej łazience. Są nie tylko praktycznym rozwiązaniem zapewniających komfort dla naszych stóp, ale również pełnią funkcję dekoracyjną. Oferowane przez nas dywaniki łazienkowe są bardzo wygodne w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Możecie wybierać spośród doskonałej jakości dywaników jedno oraz wieloczęściowych, które z pewnością odmienią Waszą łazienkę oraz nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu!

Dywaniki łazienkowe

Aktywne filtry

Wybór odpowiednich dekoracji do łazienki pozwoli sprawić, że będzie ona przytulna i atrakcyjna dla oka. Warto wybierać ozdoby przede wszystkim użyteczne, które będą spełniać jeszcze inne funkcje, niż jedynie dekoracyjne. Takim elementem wyposażenia są dywaniki łazienkowe.

Dywaniki łazienkowe 

Funkcjonalne i miłe w dotyku dywaniki łazienkowe zapewnią komfort i wygodę korzystania z łazienki. Stąpanie po miękkim, puszystym dywaniku jest znacznie przyjemniejsze, niż chodzenie po zimnych płytkach. Zwłaszcza od razu po wyjściu z prysznica, lub podczas korzystania z toalety. 

Zaletą tego elementu aranżacji łazienki jest jego występowanie w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, dlatego każda osoba będzie mogła znaleźć dywanik odpowiedni do swojej łazienki. Jednoczęściowe dywaniki sprawdzą się doskonale w niewielkich łazienkach, zwłaszcza w otoczeniu umywalki bądź prysznica. 

Antypoślizgowy spód to ważna cecha użytkowa dywanika, która zapobiega ślizganiu się oraz konieczności ciągłego poprawiania pozycji tego elementu wystroju.

Wieloczęściowe dywaniki łazienkowe

Dywaniki dwuczęściowe to zestaw dwóch dywaników, z których jeden jest przeznaczony do położenia bezpośrednio pod toaletą, pasując swoim wcięciem do kształtu sedesu. Dywaniki trzyczęściowe to zestawy posiadające jeszcze jeden, dodatkowy element - dywanik na klapę sedesową. Wybór zestawu sprawia, że w łazience od razu widać zamierzony cel którym jest odpowiednie dobranie dodatków, harmonię oraz porządek. Wszystkie dywaniki w tym samym kolorze dodają wnętrzu łazienki estetyki oraz czynią ją ładnie wykończoną. 

Dywaniki łazienkowe są wysokiej jakości, posiadają zróżnicowane kolory oraz miękkość i długość włosa, tak, aby każdy Klient mógł wybrać zestaw najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. Pluszowa mikrofibra nadaje niezwykłej miękkości, zapewniając komfort stąpania po dywaniku. Niektóre z modeli imitują futro królika, a inne są połyskujące. Wszystkie jednak są trwałe i solidnie wykonane, tak, aby mogły dobrze spełniać swoją rolę w łazienkach.