Girlandy

Wieńce i girlandy świąteczne to wspaniały sposób na stylowe udekorowanie przestrzeni na  święta Bożego Narodzenia. Dzięki swojej niebanalności wyglądają one świetnie przez cały okres zimowy, również poświąteczny.

Girlandy

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie sklepu znajdują się wieńce i girlandy z tworzyw sztucznych, imitujących gałęzie drzew sosonowych, świerkowych oraz jodłowych. Każde z nich występuje w odmianie samodzielnej oraz z dodatkiem szyszek. Dodatkowo oferujemy wieńce stworzone z materiałów naturalnych takich jak drewno czy różnorodne rodzaje szyszek. 

Wieńce mogą być wykorzystywane zarówno jako samodzielna dekoracja, jak i baza do tworzenia indywidualnych kompozycji według własnych preferencji. Z dodatkiem malutkich Mikołajów i gwiazdek sprawdzą się ozdabiając drzwi przedszkola, natomiast z eleganckimi bombkami z logo firmy będą stanowić piękny, świąteczny akcent w biurze czy salonie kosmetycznym. Dzięki możliwości personalizacji doskonale nadadzą się do dekoracji domu, uzupełnione elementami pasującymi do wystroju konkretnego wnętrza. Oferowane przez nas girlandy mogą również być prezentem dla pracowników czy kontrahentów przedsiębiorstwa. Z pewnością docenią oni oryginalność i uniwersalność tego rozwiązania. Elementy do stworzenia własnych kompozycji znajdziesz w zakładce Boże Narodzenie w naszym sklepie.

Staranne wykonanie i dbałość o detale sprawiają że wieńce świąteczne i girlandy mogą być wykorzystywane wielokrotnie, w przeciwieństwie do dekoracji przygotowywanych z żywych gałęzi, utrzymają swój wygląd przez cały okres użytkowania. W naszej ofercie dostępne są  wieńce o szerokości 50 cm, jest to rozmiar idealnie pasujący do różnej szerokości drzwi, tak by nie ginął na ich tle ale jednocześnie ich nie przytłaczał. Rodzaj mocowania wianka jest zależny od preferencji kupującego, może być zawieszony na haczyku, lince lub kolorowej szarfie stanowiącej uzupełnienie dekoracji. Wieńce to też wspaniały sposób na dekoracje stołów. Girlandy świąteczne mogą zostać zamocowane wzdłuż balustrady ale również nad łukiem drzwiowym. Innym zastosowaniem girland bożonarodzeniowych jest położenie ich na kominku czy wzdłuż biurowej recepcji.