Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,5 kg - 1,6 kg

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

bezpieczny dla piekarnika

bezpieczny dla piekarnika

powłoka

powłoka

Możliwość mycia w zmywarce

Możliwość mycia w zmywarce

Miski łazienkowe

Miskimiski na pranie i różnego rodzaju pojemniki są praktycznymi akcesoriami niezbędnymi w każdej odpowiednio wyposażonej łazience. Bardzo ułatwiają porządki i organizację przestrzeni. W ofercie naszego sklepu mapruch.pl znajdziecie duży wybór kolorów oraz różne pojemności misek, które zostały wykonane z solidnych materiałów i są łatwe w utrzymaniu czystości. Ich nowoczesny design także jest niewątpliwym atutem.

Miski łazienkowe

Aktywne filtry

Dom bez miski czy pojemnika ? Być może ciężko porwać się na określenie, iż są to artykuły pierwszej potrzeby ale równie ciężko jest sobie wyobrazić dom czy mieszkanie bez nich. Prędzej czy później wkradną się one w Wasze łaski, szczególnie gdy utrzymanie porządku stanowi jeden z priorytetów życia codziennego. 

Szczególną uwagę warto w tym miejscu poświęcić łazience. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kolorów mis, a także ich pojemności. Nasze produkty cechuje solidne wykonanie i nowoczesny design. Wygodne rączki umożliwiają bezproblemowe przeniesienie prania z miejsca na miejsce. Największym atutem - przemawiającym na korzyść posiadania w domu miski czy też pojemnika - jest fakt łatwości utrzymania czystości i dobrze zorganizowanej przestrzeni w całym pomieszczeniu. Zachęcamy do przeanalizowania ofert. 

Jednakże kto powiedział by zatrzymać się tylko na łazience? W tym miejscu należy wspomnieć również o miskach, mających zastosowanie w kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo miski ceramiczne, które swoim designem zachwycą niejedno oko. Warto wspomnieć tutaj o tej wykonanej z białej trufli, która to idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesną kuchenną aranżacje, jak i do rustykalnego wystroju. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo nasze miski kuchenne można myć w zmywarce. Jak dobrze wiemy kuchnia to królestwo małych rzeczy i dobrze jeśli panuje tam porządek. Tym bardziej warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, by przechowywanie nie stanowiło dla nas problemu, a wręcz przeciwnie stało się łatwe i co najważniejsze przyjemne. 

Zachęcamy do bieżącego śledzenia ofert na naszej stronie internetowej, a także na wyrażaniu opinii po dokonanych zakupach. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Nasze produkty są każdego dnia udoskonalane, gdyż mają one ułatwiać codzienne funkcjonowanie każdego z nas. Serdecznie polecamy zakupy na naszej stronie internetowej, a prowadzenie domu niech stanie się przyjemnością, a nie ciągłą męczarnią i walką o miejsce gdzie by tu coś gdzieś jeszcze schować.