Szafy

Szafy tekstylne do przechowywania ubrań posiadają wszystkie funkcjonalności szaf klasycznych i przy okazji są o wiele tańsze. Idealnie sprawdzą się jako wyposażenie sypialni lub garderoby wpasowując się w styl pomieszczenia. Szafa tekstylna to również doskonałe rozwiązanie dla osób często zmieniających swoje miejsce zamieszkania, ponieważ posiadają lekką konstrukcję i są łatwe w montażu. W swojej ofercie posiadamy solidne szafy tekstylne o różnych rozmiarach i w wielu wersjach kolorystycznych.

Szafy

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-43 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Szafa z tkaniny to niedroga i wygodna opcja do przechowywania odzieży poza sezonem lub w miejscach w domu, które wymagają ochrony odzieży przed wilgocią, brudem, owadami i tak dalej. Wybór najlepszej garderoby to kwestia ustalenia, jakie są Twoje potrzeby, gdzie szafę postawisz i czy chcesz mieć szafę wolnostojącą z tkaniny, czy wiszącą. Kiedy już określisz swoje potrzeby, będziesz musiał zastanowić się, jakiego rodzaju materiału chcesz do swojej garderoby. Płótno jest jedną z najczęstszych opcji, chociaż dostępny jest również nylon i inne materiały syntetyczne. Zaletami garderoby z płótna są trwałość i estetyka, choć może być podatna na pleśń, jeśli jest przechowywana w wilgotnym miejscu. Wiele płóciennych szaf jest wyposażonych w wytrzymały zamek błyskawiczny, który znacznie ułatwia dostęp do odzieży. Zamek błyskawiczny pomoże chronić przed brudem i robakami, które w przeciwnym razie mogłyby uszkodzić również odzież w środku.

Jeśli szafa z tkaniny będzie przechowywana w miejscu, w którym może regularnie stykać się z innymi twardymi przedmiotami, płótno jest dobrym wyborem ze względu na trwałość. Szafy materiałowe są idealne zwłaszcza do pomieszczeń magazynowych lub miejsc w domu, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie tego typu szafy. Istnieją szafy w wielu różnych kształtach, np. szafki z metalowymi prętami, konstrukcjami metalowymi lub drewnianymi, a nawet arkuszami, o różnych wzorach, proste lub z wewnętrzną przestrzenią magazynową o różnych przekrojach, występują w różnych kolorach itp. Ważne jest, aby wybrana struktura była wystarczająco mocna, aby pomieścić wszystko, co chcesz w nią włożyć. Są też takie, które mają zamek błyskawiczny, który ma się dobrze zamykać, lub drzwi z tkaniny są zwijane, aby się otwierać i zamykać. W zależności od gustu i zainteresowań wybierasz ten lub inny styl garderoby, dzięki czemu możesz mieć szafę z tkaniny, która dopasuje się do Twoich potrzeb.

Jeśli chodzi o tkaninę, z której wykonuje się szafki z tkaniny i układa się ją na konstrukcji metalowej, drewnianej lub blaszanej, to najczęściej jest to m.in. plastik, nylon, płótno, bawełna. To, czy wybierzesz ten czy inny rodzaj tkaniny, będzie zależało od budżetu lub funkcji, jakie posiada szafa.