Pudełka na buty

Niewłaściwe przechowywanie obuwia sprawia, że buty szybciej się brudzą i niszczą. Dlatego dobrym rozwiązaniem są pudełka na buty, które zapewnią im nie tylko należytą przestrzeń, ale również odpowiednio zagospodarują miejsce w szafie. W przypadku posiadania większej ilości obuwia doskonale sprawdzą się pudełka ba buty przeźroczyste lub pudełka na buty z klapką. Naprawdę wystarczy zwykłe pudełko na buty, aby nasze szpilki lub adidasy posłużyły nam na dłużej.

Pudełka na buty

Aktywne filtry

Japonki, botki, trzewiki, szpilki, śniegowce, adidasy, buty trekingowe, SPD, kalosze, półbuty, kapcie, czółenka, wizytowe, na spacer z psem, do ogrodu, do gry w piłkę albo "te, co szkoda wyrzucić"... Na wiosnę, na jesień, na zimę, na lato...  A do tego w wersji damskiej, męskiej, dla chłopca albo dla dziewczynki (czemu im stopy szybko rosną?!).

Buty, butki i buciki. Jak często przed wyjściem nerwowo przymierzasz kilka par i szybko wychodzisz pozostawiając je w nieładzie? Czy po przebudzeniu w środku nocy jesteś w stanie odpowiedzieć natychmiast na pytanie - gdzie są kalosze? Czy otwierasz szafkę i wyciągając jedną parę butów, inna wypada na podłogę? 

Marpuch.pl posiada w swoim asortymencie pudełka na buty, dzięki którym uporządkujesz obuwie wszystkich domowników. Dzięki różnej wielkości organizerów z łatwością zorganizujesz przestrzeń w swojej szafie lub garderobie. Jeden pojemnik na buty może pomieścić nawet kilka par, np. letnich sandałków czy butów dziecięcych. Świetnym rozwiązaniem będą pudełka przeźroczyste, gdyż umożliwiają błyskawiczne znalezienie potrzebnej pary butów.

Pudełka na buty są zamykane, dzięki czemu unikniesz warstwy kurzu zebranej latem na śniegowcach czy innych butach sezonowych. A co najważniejsze, dodatkowo ochronią je przed wilgocią i ewentualnymi zniszczeniami. Szczególną uwagę, drogie Panie, należy poświęcić szpilkom, w celu jak najlepszej ochrony delikatnych obcasów. Dzięki odpowiedniemu systemowi przechowywania, gdy nadejdzie sezon albo czas na eleganckie wyjście, buty czekają od razu gotowe do drogi. 

Nawet jeśli nie posiadasz specjalnej szafy w przedpokoju na obuwie, pojemniki na buty wciąż będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu organizery na buty można układać jeden na drugim bez szkody dla obuwia, tym samy tworząc szafki o dowolnej wysokości i szerokości. 

Pudełka na buty są lekkie, wytrzymałe i łatwo utrzymać je w czystości. Są niezastąpione, żeby przetrzymywać buty w zorganizowany sposób.

Wybierz praktyczny system przechowywania obuwia z Marpuch.pl.