Lustra

Lustro to nie tylko funkcjonalny dodatek, który pomaga w codziennym dbaniu o nasz wygląd. Odpowiednio dobrane lustro pomoże także optycznie powiększyć małą przestrzeń oraz nadać jej wyjątkowego designu. W ofercie sklepu marpuch.pl znajdziecie lustra wiszące, stojące, o przeróżnych kształtach oraz w różnych modelach. Nasze lustra idealnie wpasują się w typ każdego pomieszczenia. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się lustra dekoracyjne będące efektownym elementem wystroju wnętrza.

Lustra

Aktywne filtry

Lustro to obowiązkowy element wyposażenia twojego domu czy mieszkania. Lustra nie stanowią tylko funkcji dekoracyjnej twojego domu, ale również funkcję ozdobną, dlatego lustra są produkowane w różnych kształtach nie tylko regularnych, ale również tych nieregularnych, stanowiąc piękną dekorację naszego pomieszczenia. W dodatku lustra możemy podzielić na te wiszące oraz stojące wszystkie tego typu lustra znajdują się na naszej stronie i są dostępne dla Ciebie.

Wybór lustra

Wybierając lustro trzeba wziąć pod uwagę, do jakiego pomieszczenia będzie ono nam potrzebne. Ponieważ wybierając lustro, które ma być zamontowane w salonie będziemy kierować się jego kształtami, jakie posiada oraz wielkością, by pasowało do charakteru pomieszczenia. Duże znaczenie tutaj będzie miała również rama, aby nie odbiegała kolorystycznie od stylu, jaki mammy w pomieszczeniu. Natomiast, wybierając lustro do łazienki głównie będzie nam zależało na jego praktyczności. Czyli w tym rozumieniu również wielkości, ponieważ musimy dopasować je, czy wybieramy duże lustro, które będzie wisiało na całej długości ściany, czy takie, które będzie zamontowane nad umywalką. Kolejnym pomieszczeniem, gdzie warto posiadać lustro jest to ganek, czy przedpokój, gdzie możemy się przejrzeć w całości przed wyjściem z domu. Tutaj zdecydowanie jest zalecane lustro, które będzie dużych rozmiarów, szczególnie jeśli chodzi o wysokość by móc siebie zobaczyć w całości od stóp, aż po głowę. Istnieje jeszcze wiele zastosowań luster są to na przykład lustra, które montuję się na dziwach, wiec jak można się domyślić tutaj szczególną uwagę trzeba zwrócić na wagę lustra. Ponieważ drzwi czy drzwiczki od jakieś szafki są elementem ruchomym wiec tutaj bardzo ważne jest to, aby nasze lustro nie odkleiło się, ponieważ mogłoby nam narobić sporo pracy. Wiec, wybierając lustro, które ma być montowane na ruchomych elementach największą uwagę prosimy zwrócić na jego wagę. Ewentualnie proponujemy o kontakt z naszą infolinią, gdzie nasi doradcy postarają się dopasować odpowiedni produkt dla państwa oczekiwań.