Łóżka

Wybór łóżka do sypialni jest oczywiście prosty. Jednocześnie musimy zwrócić uwagę na wiele elementów, takich jak: rozmiar, materiał, styl, funkcjonalność i przede wszystkim wygoda. W końcu spędzamy dużo czasu w łóżku.  Łóżko to różnorodne funkcjonalne meble. Sprzedajemy łóżka pojedyncze, małżeńskie, dostawki oraz łóżeczka dziecięce.  Kolejna decyzja przy wyborze łóżka do sypialni dotyczy jego formy i funkcji. Formalnie nawiązuje do takich elementów jak: zagłówek, nogi czy baldachim, a także łóżko w europejskim stylu o niepowtarzalnym designie. Możliwość wyboru własnej konfiguracji pozwala na stworzenie kompletnego zestawu mebli według własnych potrzeb i wystroju wnętrza. Kiedy już znasz wymiary, jakie powinno mieć Twoje łóżko w sypialni, możesz pomyśleć o materiałach. Ma duży wpływ na wygląd i styl mebli.

Łóżka

Aktywne filtry

Łóżka tapicerowane

Tapicerowane łóżko do sypialni to propozycja dla osób, które chcą idealnie dopasować meble do stylu wnętrza i nadać swojej sypialni dodatkowego komfortu i elegancji. Łóżka tapicerowane różnymi materiałami. Najbardziej popularne są fasony aksamitne i satynowe. Osoby poszukujące łóżka do sypialni w stylu glamour powinny zwrócić uwagę na modele z pikowanymi zagłówkami. Kolorystyka mebli jest bardzo szeroka. Cena łóżka tapicerowanego uzależniona jest od rodzaju materiału użytego do dekoracji mebla oraz wszelkich akcesoriów, takich jak pojemniki na pościel czy szuflady. Łóżka tapicerowane dostępne są w wersji jednoosobowej i dwuosobowej.

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane są idealne dla osób poszukujących mebli ponadczasowych, funkcjonalnych i solidnych. Wykonane są w większości z wysokiej jakości litej sosny lub dębu. Dostępne są w wersji oryginalnej oraz w wersji białej lub czarnej. Niektóre meble można pomalować i indywidualnie dopasować do wnętrza.

Drewniane łóżka w sypialniach występują również w różnych rozmiarach. Modele 90×200 lub 120×200 nadają się do pokoi dziecięcych. Szukając łóżka małżeńskiego warto rozważyć zakup łóżka o wymiarach co najmniej 140 x 200. Ci, którzy wolą dużą powierzchnię, znajdą wersję spania 200×220.