Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Przeznaczenie

Przeznaczenie

indukcja

indukcja

bezpieczny dla piekarnika

bezpieczny dla piekarnika

regulacja pary

regulacja pary

powłoka

powłoka

czujnik temperatury

czujnik temperatury

Możliwość mycia w zmywarce

Możliwość mycia w zmywarce

Pojemność

Pojemność

Garnki

Garnki to obowiązkowe naczynia w każdym domu. Bez garnka nie ugotujemy ziemniaków, zupy oraz nie przygotujemy żadnych domowych potraw. A dobre garnki to duże ułatwienie w gotowaniu, które może sprawić, że czynność ta będzie o wiele sprawniejsza i przyjemniejsza. W sklepie marpuch.pl znajdziecie garnki ze stali nierdzewnej z solidną i grubą warstwą stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniającej doskonałe przewodzenie ciepła. Oferowane przez nas garnki z pokrywką są doskonałej jakości, dzięki czemu gwarantują satysfakcję z ich użytkowania na bardzo długi czas. 

Garnki

Jest 252 produktów.

Pokazano 1-66 z 252 pozycji

Aktywne filtry

Ciekawą i zasługującą na uwagę ofertą są wykonane ze stali nierdzewnej, solidne i trwałe garnki do gotowania, o różnych wymiarach, wysokościach, średnicach i pojemnościach, najbardziej znanych producentów takich jak: Zwilling, Demeyere, Staub czy Ballarini. Wszystkie garnki wyposażone są w nienagrzewające się uchwyty bądź rączki, co na pewno ułatwi i uprzyjemni przygotowywanie posiłków bez ryzyka "poparzenia" i do każdego z nich można dobrać pokrywkę, dzięki której  gotowanie w nich stanie się łatwiejsze, szybsze, bardziej ekonomiczne i energooszczędne. Garnki pokryte są grubą warstwą stali, co czyni jej odpornymi na mechaniczne uszkodzenia, a jednocześnie zapewnia odpowiednie przewodzenie ciepła. W Marpuch znajdziemy również całe zestawy garnków, które dopasujemy idealnie do własnych potrzeb bo zestaw taki może zawierać dowolną ich ilość, a dodatkowo możemy dobrać np. patelnię, specjalny garnek do gotowania mleka czy rondel. Pokrywki garnków  mogą być zarówno szklane i wyposażone w otworki  dla bieżącego odparowywania wody, jak i te wykonane ze stali z silikonowym stałym uchwytem bądź zintegrowanym, który można przymocowywać do garnka nawet w trakcie  gotowania. Wiele modeli garnków posiada własną wewnętrzną skalę, dzięki której łatwo odmierzać ilość wlewanych do wewnątrz płynów, a te wykonane w całości ze stali nierdzewnej mogą być użytkowane także na kuchence indukcyjnej czy w piekarniku i mogą być czyszczone w zmywarkach.  

W sklepie dostępne są też 3, 4 i 6 litrowe szybkowary, wyposażone w specjalne membrany, zawory bezpieczeństwa i wskaźniki ciśnienia, ze szczelną pokrywą, w których gotowanie odbywa się pod ciśnieniem i w wysokich temperaturach, dzięki czemu oszczędza się czas i energię, a dla miłośników makaronów, blanszowanych warzyw czy przygotowywania potraw na parze znajdziemy tu specjalnie do tego przystosowane wkłady do gotowania, z wygodnymi nienagrzewającymi się uchwytami.