Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

powłoka nieprzywierająca

powłoka nieprzywierająca

regulacja pary

regulacja pary

powłoka

powłoka

Pojemność

Pojemność

Garnki

Garnki to obowiązkowe naczynia w każdym domu. Bez garnka nie ugotujemy ziemniaków, zupy oraz nie przygotujemy żadnych domowych potraw. A dobre garnki to duże ułatwienie w gotowaniu, które może sprawić, że czynność ta będzie o wiele sprawniejsza i przyjemniejsza. W sklepie marpuch.pl znajdziecie garnki ze stali nierdzewnej z solidną i grubą warstwą stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniającej doskonałe przewodzenie ciepła. Oferowane przez nas garnki z pokrywką są doskonałej jakości, dzięki czemu gwarantują satysfakcję z ich użytkowania na bardzo długi czas. 

Garnki

Aktywne filtry

Ciekawą i zasługującą na uwagę ofertą są wykonane ze stali nierdzewnej, solidne i trwałe garnki do gotowania, o różnych wymiarach, wysokościach, średnicach i pojemnościach, najbardziej znanych producentów takich jak: Zwilling, Demeyere, Staub czy Ballarini. Wszystkie garnki wyposażone są w nienagrzewające się uchwyty bądź rączki, co na pewno ułatwi i uprzyjemni przygotowywanie posiłków bez ryzyka "poparzenia" i do każdego z nich można dobrać pokrywkę, dzięki której  gotowanie w nich stanie się łatwiejsze, szybsze, bardziej ekonomiczne i energooszczędne. Garnki pokryte są grubą warstwą stali, co czyni jej odpornymi na mechaniczne uszkodzenia, a jednocześnie zapewnia odpowiednie przewodzenie ciepła. W Marpuch znajdziemy również całe zestawy garnków, które dopasujemy idealnie do własnych potrzeb bo zestaw taki może zawierać dowolną ich ilość, a dodatkowo możemy dobrać np. patelnię, specjalny garnek do gotowania mleka czy rondel. Pokrywki garnków  mogą być zarówno szklane i wyposażone w otworki  dla bieżącego odparowywania wody, jak i te wykonane ze stali z silikonowym stałym uchwytem bądź zintegrowanym, który można przymocowywać do garnka nawet w trakcie  gotowania. Wiele modeli garnków posiada własną wewnętrzną skalę, dzięki której łatwo odmierzać ilość wlewanych do wewnątrz płynów, a te wykonane w całości ze stali nierdzewnej mogą być użytkowane także na kuchence indukcyjnej czy w piekarniku i mogą być czyszczone w zmywarkach.  

W sklepie dostępne są też 3, 4 i 6 litrowe szybkowary, wyposażone w specjalne membrany, zawory bezpieczeństwa i wskaźniki ciśnienia, ze szczelną pokrywą, w których gotowanie odbywa się pod ciśnieniem i w wysokich temperaturach, dzięki czemu oszczędza się czas i energię, a dla miłośników makaronów, blanszowanych warzyw czy przygotowywania potraw na parze znajdziemy tu specjalnie do tego przystosowane wkłady do gotowania, z wygodnymi nienagrzewającymi się uchwytami.