Dozowniki do mydła

Mydelniczki i dozowniki na mydło to doskonały sposób na zachowanie porządku oraz odpowiednią organizację przestrzeni na umywalce. Oprócz funkcji praktycznej nowoczesny dozownik na mydło może być elementem wystroju Twojej łazienki, a kolorowa mydelniczka uprzyjemnić początek dnia. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór akcesoriów łazienkowych, w tym cieszące się wielką popularnością naszych klientów dozowniki na mydło bezdotykowe.

Dozowniki do mydła

Aktywne filtry

Tradycjonaliści, którzy preferują proste modele półek, będą zachwyceni, wiedząc, że wiele mydelniczek ma teraz antypoślizgowe podstawy. Oczywiście dla modnego projektanta wnętrz istnieją modne mydelniczki, które są dostępne w materiałach premium, takich jak teak, ceramika i granit. Mydelniczki są zwykle dostępne w kolorze białym, srebrnym lub przezroczystym, w zależności od materiału. Ponieważ mają charakter użytkowy, są widoczne w kolorach pasujących do armatury kuchennej lub łazienkowej. Popularne są również szare, czarne, brązowe, złote i miedziane, chociaż te kolory i wykończenia są zwykle widoczne w mydelniczkach średniej klasy z bardziej wyrafinowanymi cechami konstrukcyjnymi. 

Rodzaje

Plastik jest najczęstszym i najtańszym materiałem do mydelniczek. Jest idealny, jeśli potrzebujesz dania z ograniczonym budżetem, a estetyka nie ma znaczenia lub masz dzieci, które mogą je przewrócić.  Mydelniczki silikonowe są trwalsze niż plastikowe i zwykle łatwiejsze do czyszczenia. Zwykle znajdują się one również na dolnym końcu przedziału cenowego. Metalowe mydelniczki są nieco droższe, ale nadal przyjazne dla portfela. Mają najtrwalszą konstrukcję, zwłaszcza modele ze stali nierdzewnej. Ruszty i druty są dość trudne do czyszczenia, więc przygotuj się na użycie z nimi odrobiny smaru łokciowego. Mydelniczki drewniane są popularne, jeśli chcesz mieć naturalną, nietoksyczną opcję ograniczenia chemikaliów, które mogą przenosić się między mydłem a innymi materiałami. Pamiętaj, aby wydać pieniądze na wysokiej jakości model drewna. Tańsze są wykonane z porowatego drewna, które pochłania wodę i ukrywa wzrost bakterii. Ceramika, granit, marmur, kamień, a nawet drobna porcelana kostna są popularnymi wyborami do stylowych mydelniczek. Granit, marmur i kamień są ciężkie, trwałe i łatwe do czyszczenia. Ceramika i porcelana są raczej delikatne, więc najlepiej nadają się do dekoracji. Te mydelniczki oszczędzają miejsce i idealnie nadają się do małej łazienki. Są one montowane na stałe za pomocą wodoodpornego kleju lub używają przyssawek do tymczasowego, ale bezpiecznego uchwytu. Instalacja może być trudna w przypadku tych modeli, ponieważ musisz dokładnie wyczyścić powierzchnię, aby zapewnić dobrą przyczepność.