• Nowy
Zwilling Gourmet Zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym

Zwilling Gourmet Zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym

Indeks: NPC_36133-000-0

Kod EAN: 4009839408182

Nr katalogowy:

798,37 zł
Ilość

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Zwilling to niemiecka marka, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Marka może pochwalić się praktycznymi oraz niezwykle trwałymi nożami, sztućcami, garnkami oraz patelniami ze stali nierdzewnej. Produkty Zwilling na całym świecie inspirują zarówno amatorów, jaki i profesjonalistów w kuchni. Daj się zainspirować i Ty!


Dlaczego warto kupić zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym Zwilling Gourmet?

Nie oszukujmy się, ale dobry nóż jest niezastąpiony w każdej kuchni. Dzięki niemu przygotowanie potraw staje się łatwiejsze! Noże Zwilling pokochają zarówno amatorzy, jak i prawdziwi wirtuozi kuchenni.

Nowy blok ZWILLING Sharp z serii Gourmet posiada wbudowaną technologię KIS (Keep It Sharp), dzięki czemu jest on czymś więcej niż tylko tradycyjnym blokiem na noże. Podczas gdy inne bloki stanowią tylko ochronę ostrz, ZWILLING SharpBlock podtrzymuje również ich najwyższą jakość oraz doskonałe właściwości tnące. Ostre noże nie tylko ułatwiają prace kuchenne, ale przede wszystkim czynią je bezpieczniejszymi. Podczas krojenia używa się znacznie mniej siły, a klingi nie ześlizgują się z produktów. Regularne ostrzenie jest więc niezwykle istotne, a od teraz pracę tę przejmuje ZWILLING. Każdorazowo, podczas odkładania noża na jego miejsce, ostrzenie odbywa się automatycznie.

Sekretem technologii KIS są ceramiczne kamienie ostrzące, wbudowane w otwory, idealnie dopasowane do konkretnych modeli i ustawione pod idealnym kątem do noży o gładkich ostrzach (nóż do warzyw i owoców, nóż do wędlin, nóż szefa kuchni). Gwarantuje to perfekcyjną ostrość przez długie lata.

Samoostrzący blok firmy ZWILLING zachwyca jednak nie tylko świetną funkcjonalnością, ale i eleganckim, nowoczesnym wyglądem. Zawiera w sobie doskonałe noże z serii ZWILLING Gourmet, takie jak nóż do warzyw i owoców o ostrzu długości 10 cm, nóż do wędlin (16 cm), nóż szefa kuchni (20 cm), nóż uniwersalny (13 cm), nóż do pieczywa (20 cm), oraz wielofunkcyjne nożyce kuchenne z serii TWIN L.

Noże kuchenne z linii Gourmet charakteryzują się niezwykle wysoką odpornością i hartowanymi lodem, odpornymi na korozję ostrzami. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego uchwyty zdobione charakterystycznym, potrójnym nitowaniem, są ergonomiczne i optymalnie wyważone.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Stylowy, elegancki sposób na przechowanie noży
  • Optymalna ostrość noży gwarantowana przez długie lata użytkowania
  • Blok wyposażony w najwyższej jakości noże ZWILLING Gourmet

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 nóż do warzyw i owoców - 10 cm
  • 1 nóż uniwersalny - 13 cm
  • 1 nóż do wędlin - 16 cm
  • 1 nóż szefa kuchni - 20 cm
  • 1 nóż do pieczywa - 20 cm
  • 1 wielofunkcyjne nożyce kuchenne
  • Blok samoostrzący
NPC_36133-000-0
8 Przedmioty

Opis

Marka
Zwilling
Gwarancja
30 lat
Producent
Zwilling
Materiał
Specjalny stop

Specyficzne kody