Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,7kg - 1kg

Akcesoria sypialni

Sypialnia jest szczególnym miejscem, w którym nasz organizm nabiera sił na kolejny dzień, więc nie powinna kojarzyć się jedynie łóżkiem. Na nasze samopoczucie ma również wpływ wystrój pomieszczenia, dobra pościel oraz jakość powietrza. Już jesienią podczas sezonu grzewczego powietrze w naszych sypialniach staje się bardziej suche. To dobry moment, aby zainwestować w odpowiedni nawilżacz powietrza, który podniesie poziom wilgotności tak, aby dostosować ją do potrzeb ludzkiego organizmu. Zapewniamy, że nawilżacze powietrza podnoszą komfort snu nie tylko alergikom i mniejszym dzieciom, które są w znacznym stopniu narażone skutki suchego powietrza niż dorośli, ale też zdrowym osobom.

Akcesoria sypialni

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Przynajmniej dla pewnej części z nas ciekawe akcesoria do sypialni to nawilżacze powietrza i specjalne filtry poprawiające jakość powietrza. Urządzenia tego rodzaju wypełnia się czynnikiem nawilżającym i niekiedy nawet wkłada do nich te wymienne filtry. Różnią się też one wydajnością, oraz tym do jak wielkiej sypialni je przeznaczono. Mogą być też uniwersalnymi, jeśli chodzi o kubaturę pomieszczenia, choć w większych pokojach te urządzenia trzeba znacznie częściej sprawdzać. Wiele znaczy też ich stylistyka wykonania, bo inne kupuje się do sypialni białej, a inne do tej w której przypadku ściany mają ten ciemny wiśniowy kolor. Mowa tu o tym stylistycznym zgraniu z wnętrzem, które to jest parametrem bardzo ważnym, jeśli nie tym najważniejszym. Dlatego te akcesoria do sypialni mają formę walca lub sześcianu, choć kolor też może być tym różnym, a konkretniej dla jednych sypialni mają kolor różany, a dla tych innych są szare lub w kolorze tej nieco zużytej bieli.

Parametr ceny

Dla wielu z nas liczy się głównie to, by akcesoria do sypialni takie jak specjalne nawilżacze z filtrami powietrza były opcjami tanimi. Liczy się też i to, by w tej atrakcyjnej cenie nabyć także tę pociągającą stylistykę. Nie dla każdego detale te są wybitnie ważnymi, ale wielu z nas chce mieć sypialnię na poziomie, także jeśli chodzi o te najmniejsze z ozdobnych drobiazgów. Niektórzy nawet stylistykę stawiają nad ceną i walorami funkcjonalnymi, bo najważniejszy jest nowoczesny wygląd i barwne spasowanie z komodą w sypialni, która lśni tą fortepianową czernią.

Elektronika

Akcesoria do sypialni to także skromna elektronika sterująca nawilżaczem lub filtrem. Urządzenia tego rodzaju mogą mieć zasilacz lub wbudowany akumulator, a do tego jeszcze specjalny mały wentylator, dzięki któremu działają lepiej. Całością steruje w tego typu przypadkach ta prosta elektronika, która się nie zepsuje w suchym i klimatyzowanym domu, nawet przez te kilka lat. Prawda ta sprawdza się nawet w przypadku tanich nawilżaczy, choć najczęściej nabywamy te znacznie modniejsze, bo one wyglądają znacznie ciekawiej.