• Nowy
POKRYWA PUSH GIGANTPLAST Czerwony

POKRYWA PUSH GIGANTPLAST Czerwony

Indeks: ADAN_1764

Kod EAN: 8002942018725

Nr katalogowy:

34,95 zł
Ilość

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Giganplast to włoska firma, która od wielu lat jest liderem rynku w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. W swojej ofercie posiada m. in. stojaki oraz kosze na śmieci, które doskonale sprawdzają się wielu gospodarstwach domowych. Produkty Gigaplast cechują się doskonałą jakością!


Kosze do segregacji Push wyróżniają:

Estetyczny wygląd, dzęki praktycznej pokrywie

Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu sprężyn otwór wrzutowy sam się zamyka, przez co Twoje centrum segregacji zawsze będzie wyglądać schludnie i estetycznie. Koniec z wysypującymi się odpadami z kosza.

Odpady zawsze na swoim miejscu, dzięki dodatkowym zaczepom utrzymującym pokrywe

Zastosowanie przez producenta dodatkowych zaczepów utrzymujących pokrywe skutkuję tym,że wieko pozostaje zawsze na swoim miejscu. Nawet jeśli kosz się przewróci masz pewność, że odpady zawsze będą na swoim miejscu tzn. w koszu.

Świetnie sprawdza się w miejscach publicznych

Kosze doskonale sprawdzają się na podwórkach gospodarstw domowych, zakładach pracy, a także w obiektach użyteczności publicznej takich jak szkoły czy urzędy. Pojemniki znajdą swoje zastosowanie zarówno w budynkach jak i na zewnątrz. Pojemniki do segregacji Push są odporne na warunki atmosferyczne.

Łatwa segregacja, dzięki 5 wersjom kolorystycznym

Pojemniki występują w 5 wersjach kolorystycznych czerwonym, niebieskim, żółtym, zielonym i szarym przez co segregacja odpadów staję się niebywale łatwa. Na Twoje życzenie dołączymy specjalne naklejki do oznakowania koszy, tak aby segregacja była jeszcze łatwiejsza.

Solidne wykonanie, dzięki grubemu plastikowi

Kosze na odpady Push to pojemniki zaprojektowane przez włoskich konstruktorów, dlatego cieszy dużą użytecznością i solidnością. Dzięki zastosowaniu grubego plastiku jest to produkt na długie lata.Pojemnik jest wyprodukowany na terenie UE, co gwarantuję jego solidne wykonanie.

Wybierz wygodę, kup kosz do segregacji PUSH


Kosz na śmieci jest produktem niezbędnym w każdym domu, biurze, czy miejscu publicznym. Korzystasz z niego codziennie w mniejszym lub większym stopniu.

Nasze kosze, nie tylko są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia, ale przede wszystkim rozwiązuję wiele problemów funkcjonalnych z którymi borykają się użytkownicy koszy konkurencyjnych.

Oferowany kosz rozwiązuje szereg problemów typowych dla pospolitych produktów tego typu. Oferuje większe możliwości segregowania śmieci, a nawet stworzenia Centrum Recyklingu, w którym łatwo rozdzielisz produkowane śmieci.
Dane techniczne produktu:
średnica40 cm
wysokość75 cm
pojemność 50 litrów
Wersje kolorystyczneczerwony/niebieski/szary/zielony/żółty

ADAN_1764
4 Przedmioty

Opis

Marka
Giganplast
Producent
Giganplast

Specyficzne kody