• Nowy
Półka pod audio/video Meliconi AMS-10 czarna

Półka pod audio/video Meliconi AMS-10 czarna

Indeks: ADAN_1018

Kod EAN: 3254567432652

Nr katalogowy: 106028

34,14 zł
Ilość

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Meliconi to włoska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji zarówno akcesoriów domowych, funkcjonalnych mebli RTV, jak również wysokiej jakości produktów audio-video. Firma cechuje się wysoką jakością wykonania swoich towarów, co jest potwierdzone wieloma certyfikatami, w tym certyfikatem TUV.


Dane techniczne produktu:
Długość28,3 cm
Szerokość33 cm
Wysokość17,5 cm
Maksymalne obciążenie20 kg
Materiałmetal/plastik
Kolorczarny


Półka AUDIO/VIDEO AMS-10:

Możliwość łączenia w zestawy

Półkę na urządzenia AUDIO/VIDEO AMS-10 możesz swobodnie łączyć z innymi produktami. Dzieki połączeniu maskownicy z półką AV oraz uchwytem do telewizora możesz tworzyć kompletne zestawy, które sprawią, że wszystkie kable bądą ukryte, a połączone ze sobą elementy będą stanowić idealną całość.

Obciążenie do 20kg

Półka AMS-10 wytrzyma obciążenie aż 20kg, dzięki czemu możesz postawić na niej swój ulubiony sprzęt bez obawy, że spadnie na ziemię.

Włoskie wykonanie czyli jakość i styl

Półka na urządzenia AUDIO/VIDEO AMS-10 została w całości zaprojektowana i wykonana we włoszech, dlatego cieszy nie tylko swoją funkcjonalnością ale i wyglądem. Znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domu ale również w elegenckim biurze.

Gwarancja jakości

Producent potwierdza jakość wykonania 5 letnią gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz markowy produkt, a nie marną chińszczyznę.
ADAN_1018
96 Przedmioty

Opis

Producent
Meliconi

Specyficzne kody