• Nowy
Pilot do TV Meliconi Smart 4

Pilot do TV Meliconi Smart 4

Indeks: ADAN_1749

Kod EAN: 8006023255887

Nr katalogowy: 802000BA

687,80 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Meliconi to włoska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji zarówno akcesoriów domowych, funkcjonalnych mebli RTV, jak również wysokiej jakości produktów audio-video. Firma cechuje się wysoką jakością wykonania swoich towarów, co jest potwierdzone wieloma certyfikatami, w tym certyfikatem TUV.Smart 4 - uniwersalny pilot do TV 4w1

Wysokiej jakości przewód HDMI do połączeń A / V wysokiej rozdzielczości. Kabel jest w pełni kompatybilny z dowolnym urządzeniem. Podłączysz go bez żadnych problemów do konsoli, odtwarzacza DVD i Blu-ray, komputera, telewizora, a także projektora.

Parametry

 • Wymiary: 180 x 20 x 55 mm
 • Kolor: czarny
 • Uniwersalny pilot do TV
 • Zasięg: do 10 m
 • Odbiornik USB
 • Air Mouse
 • Klawiatura QWERTY dla Smart TV


 • Funkcjonalny i wygodny

  Wysokiej jakości materiały, precyzja wykonania i nowoczesny design, to podstawowe cechy pilota. Ponadto kompaktowe wymiary i ergonomiczny kształt sprawiają, że urządzenie idealnie leży w dłoni. Odpowiedni układ przycisków pozwala na ich szybkie zapamiętanie, co znacznie ułatwia codzienne korzystanie z pilota.
  Klawiatura posiada możliwość korzystania z klawiszy funkcyjnych bez konieczności trzymania wciśniętego klawisza. Przycisk funkcyjny działa jak CapsLock i jest podświetlany.

  Nigdy się nie zestarzeje

  Dzięki możliwości wprowadzania aktualizacji oprogramowania, pilot nigdy nie będzie przestarzały. Decydując się na pilot SMART 4 kupujesz urządzenie na lata. Wystarczy, że będziesz go aktualizował w prosty sposób przez Internet. Bez konieczności dodatkowego programowania.
  Ponadto pilot wyposażono w bardzo przydatną opcję chroniącą przed utratą danych po wymianie baterii.  Pilot zamiast myszki

  Twój pilot z powodzeniem może zastąpić myszkę. Jeżeli surfujesz po Internecie w swoim telewizorze, wygodnie będziesz mógł przeglądać strony za pomocą pilota. Wystarczy, że będziesz przesuwał urządzenie w powietrzu, aby wskaźnik na ekranie zmieniał swoje położenie. Pilot Smart 4 doskonale zastępuje myszkę również w laptopie.
  Smart 4 to dwustronny innowacyjny pilot posiadający wbudowaną klawiaturę QWERTY. Dzięki temu nie musisz już włączać laptopa, aby posurfować po Internecie. Teraz możesz to zrobić w swoim telewizorze (dotyczy telewizorów SMART).
  Co więcej, klawiatura jest kompatybilna z laptopem i tabletem. Wystarczy, że podłączysz ją do urządzenia bezprzewodowo poprzez moduł USB. Nie musisz jej dodatkowo programować. Jeśli jesteś miłośnikiem gier, to dzięki Smart 4 będziesz mógł bez problemów grać również w gry obsługiwane przy pomocy myszki.  Nowe funkcje pilota

  Specjaliści z firmy Meliconi wyposażyli pilot Smart 4 w funkcję LEARN. Dzięki niej Twój pilot może obsługiwać również inne urządzenia, ucząc się funkcji bezpośrednio od innych pilotów np. sterowanie światłem. Pozwoli Ci to zminimalizować liczbę pilotów w domu.

  Łatwe programowanie

  Pilota w łatwy sposób zaprogramujesz przez Internet. Wystarczy, że podłączysz go do komputera poprzez dołączony kabel mini jack. Wejdziesz na stronę producenta i wpiszesz model urządzenia, które chcesz zaprogramować na swoim pilocie. Następnie postępuj zgodnie z poleceniami pojawiającymi się na ekranie.
  Co więcej, Smart 4 to jeden z niewielu pilotów, który obsługuje system soundbar.

  Zapamiętywanie

  Funkcja MEMO wbudowana w pilot Smart 4 pozwala na zapamiętywanie szeregu funkcji. Wystarczy, że nagrasz daną funkcję i przywołasz ją później za pomocą jednego przycisku.
  Co więcej, pilot posiada również wskaźnik zużycia baterii, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, kiedy należy je wymienić.

  ADAN_1749

  Opis

  Producent
  Meliconi

  Specyficzne kody