• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Zwilling Four Star Zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym szary

Zwilling Four Star Zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym szary

Indeks: NPC_35148-507-0

Kod EAN: 4009839531224

Nr katalogowy:

893,49 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Zwilling to niemiecka marka, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Marka może pochwalić się praktycznymi oraz niezwykle trwałymi nożami, sztućcami, garnkami oraz patelniami ze stali nierdzewnej. Produkty Zwilling na całym świecie inspirują zarówno amatorów, jaki i profesjonalistów w kuchni. Daj się zainspirować i Ty!


Dlaczego warto kupić zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym Zwilling ★★★★ ®FOUR STAR?

Ostre noże to bezpieczne noże: podczas użycia wymagają zdecydowanie mniejszej siły i nie ześlizgują się. Od teraz o optymalną ostrość Twoich noży zatroszczyć się może specjalny blok ZWILLING SharpBlock z technologią KIS z linii ZWILLING Four Star. Samoostrzący blok nie tylko na bieżąco dba o ostrość, ale też chroni noże i umożliwia ich bezpieczne przechowywanie. Jego sekretem są otwory idealnie dopasowane do rodzaju ostrza, wyposażone dodatkowo w ustawione pod idealnym kątem ostrzenia osełki. To właśnie dzięki nim wszystkie noże o gładkiej krawędzi odświeżają swoje możliwości przy każdorazowym włożeniu i wyjęciu. Dla jeszcze większego ułatwienia przy każdym wejściu znajduje się maleńki piktogram, przedstawiający obrazek konkretnego noża, dla którego przeznaczona jest kieszonka.

7-częściowy zestaw noży z blokiem samoostrzącym ZWILLING Four Star to jednak nie tylko praktyczność i gwarancja ostrości, ale też świetny wygląd urozmaicający każdą kuchnię. Jego szary odcień połączony ze stalową osłoną tworzą elegancki, ponadczasowy duet. W bloku znajdują się noże z cieszącej się popularnością linii Four Star, która od ponad 40 lat odznacza się doskonałą jakością i funkcjonalnością. Zestaw zawiera więc nóż do warzyw i owoców z ostrzem o długości 10 cm, nóż do wędlin (20 cm), nóż uniwersalny z ząbkami (13 cm) oraz nóż do pieczywa (20 cm), a ponadto wielofunkcyjne nożyce z serii Twin L.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Samoostrzący blok ZWILLING SharpBlock z technologią KIS
  • Noże zawsze ostre i gotowe do użycia
  • Brak konieczności dodatkowego ostrzenia ręcznego
  • Oznaczone przegródki z optymalnie dobranym do każdego noża kątem ostrzenia
  • Noże z serii ZWILLING Four Star wyprodukowane w Solingen

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Zestaw zawiera: 1 nóż do warzyw i owoców 10 cm, 1 nóż uniwersalny z ząbkami 13 cm, 1 nóż do wędlin 20 cm, 1 nóż szefa kuchni 20 cm, 1 nóż do pieczywa 20 cm, 1 nożyce wielofunkcyjne, 1 blok.

NPC_35148-507-0

Opis

Kolor
Szary
Marka
Zwilling
Gwarancja
30 lat
Producent
Zwilling
Materiał
Niemiecka stal nierdzewna

Specyficzne kody