• Nowy
Zwilling Five Star Zestaw komplet 2 noży

Zwilling Five Star Zestaw komplet 2 noży

Indeks: NPC_30144-000-0

Kod EAN: 4009839114724

Nr katalogowy:

483,73 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Zwilling to niemiecka marka, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Marka może pochwalić się praktycznymi oraz niezwykle trwałymi nożami, sztućcami, garnkami oraz patelniami ze stali nierdzewnej. Produkty Zwilling na całym świecie inspirują zarówno amatorów, jaki i profesjonalistów w kuchni. Daj się zainspirować i Ty!


Dwuczęściowy zestaw noży ZWILLING Five Star to idealny duet zawierający najbardziej niezbędne narzędzia kuchenne. W jego skład wchodzi poręczny nożyk do szpikowania i garnirowania z ostrzem o długości 10 cm oraz nóż Santoku – o długości 18 cm.

Pierwszy z nich jest niezwykle użytecznym pomocnikiem podczas obierania i krojenia najrozmaitszych produktów spożywczych. Poza tym doskonale nadaje się do przyrządzania różnorodnych potraw. Drugi natomiast świetnie sprawdzi się zarówno podczas krojenia większych warzyw, jak i przygotowywania mięs czy ryb oraz siekania aromatycznych ziół. Gwarancją jakości tych wybitnych narzędzi jest fakt, iż podczas ich produkcji firma ZWILLING współpracowała z szeregiem profesjonalnych kucharzy, mających wpływ na ich niezwykłe właściwości.

Ostrza noży utwardzone zostały za pomocą technologii FRIODUR, polegającej na hartowaniu stali lodem. Wykute zostały z pojedynczych kawałków stali ZWILLING-Sonderschmelze, co gwarantuje im niezwykłą elastyczność i ostrość przez lata. Wykonane z pięknie prezentującego się tworzywa uchwyty są ergonomiczne, wygodne i nie męczą nawet przy długo trwających pracach w kuchni. Na szczególne uznanie zasługuje również płynne przejście pomiędzy uchwytem a trzpienie, co zapewnia stabilność i wyważenie.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ostrza FRIODUR® hartowane lodem dla zachowania szczególnie długiej ostrości i właściwości antykorozyjnych.
  • Specjalna stal nierdzewna ZWILLING Sonderschmelze dla zapewnienia stabilności, odporności i elastyczności.
  • Noże SIGMAFORGE® - wykute z jednego kawałka stali.
  • Gładkie, płynne przejścia pomiędzy uchwytami a trzpieniami.
  • Ergonomiczne uchwyty z tworzywa sztucznego dla zminimalizowania zmęczenia i bezpieczeństwa pracy.
NPC_30144-000-0

Opis

Marka
Zwilling
Gwarancja
30 lat
Producent
Zwilling
Materiał
Niemiecka stal nierdzewna

Specyficzne kody