• Nowy
Miyabi Zestaw do ostrzenia noży

Miyabi Zestaw do ostrzenia noży

Indeks: NPC_34536-000-0

Kod EAN: 4009839275104

Nr katalogowy:

286,17 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 


Specjalnie zaprojektowany do noży Miyabi, podstawowy zestaw do ostrzenia zawiera podkładkę z drewna Hinoki, która może pomieścić szeroką gamę różnych kamieni ostrzących.

Drewno Hinoki pochodzi z drzewa cypryjskiego występującego tylko w Japonii i słynie z unikalnych właściwości. Podstawowy zestaw do ostrzenia zawiera także kamień do czyszczenia, wygładzania i poprawy działania ceramicznego kamienia do ostrzenia Toishi Pro.

Kamienie ostrzące mogą być używane do ostrzenia noży wykonanych z różnych materiałów i o różnych ziarnistościach, w tym #400 do poważnych prac korygujących lub naprawy przerw w ostrzu i #10000 dla wyjątkowo ostrego wykończenia. Kamień syntetyczny doskonale nadaje się do ostrzenia i nadaje nożom wyjątkowo ostre krawędzie.

Po ostrzeniu, noże z łatwością rozdrobnią mięsa, ryby i inne składniki, a nawet pozwolą Ci je pokroić w cienkie plastry w prawdziwie japońskim stylu. Użyj tego podstawowego zestawu do ostrzenia noży, aby Twoje noże miały wyjątkowo ostrą krawędź zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Cokół wykonany z drewna Hinoki
  • Różne kamienie do ostrzenia można bezpiecznie włożyć bez poślizgu

WYMIARY

Długość: 29 cm
Szerokość: 8 cm
Wysokość: 4.5 cm
Masa: 0.54 kg
Miyabi
NPC_34536-000-0

Opis

Marka
Miyabi
Gwarancja
30 lat
Producent
Miyabi

Specyficzne kody