• Nowy
Zwilling Classic Inox Pilnik do paznokci 9 cm biały

Zwilling Classic Inox Pilnik do paznokci 9 cm biały

Indeks: NPC_88302-091-0

Kod EAN: 4009839024207

Nr katalogowy:

35,76 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Zwilling to niemiecka marka, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Marka może pochwalić się praktycznymi oraz niezwykle trwałymi nożami, sztućcami, garnkami oraz patelniami ze stali nierdzewnej. Produkty Zwilling na całym świecie inspirują zarówno amatorów, jaki i profesjonalistów w kuchni. Daj się zainspirować i Ty!


Szafirowy pilnik do paznokci z linii Classic Inox delikatnie i wygodnie nadaje paznokciom dłoni i stóp idealny kształt. Arkusz pilnika ma gruboziarnisty i drobnoziarnisty bok do piłowania i wygładzania paznokci, a końcówka pilnika służy do czyszczenia paznokci. Dzięki wytrzymałej białej plastikowej rączce pilnik leży wygodnie i pewnie w dłoni przez cały czas.

Pilnik należy trzymać prosto i prowadzić tylko w jednym kierunku. Strona gruboziarnista skraca i modeluje paznokcie, strona drobnoziarnista wygładza rogi i krawędzie. Po nałożeniu olejku lub sztyftu do paznokci zapobiega łamaniu się łamliwych paznokci.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

  • Wysokiej jakości pilnik z powłoką szafirową
  • Grubo i drobnoziarnista powierzchnia
  • Solidny plastikowy uchwyt

PIELĘGNACJA PRODUKTU

Zasadniczo pliki szafirowe nie wymagają żadnej konserwacji. Jeśli używany jest tylko do piłowania paznokci, pozostanie w pełni funkcjonalny przez kilka lat. Przy regularnym stosowaniu pył może osadzać się na powierzchni, co zmniejsza efekt ścieralności. Pilniki można czyścić szczotką ręczną, bieżącą wodą i w razie potrzeby, łagodnym środkiem czyszczącym. Ważne jest, aby dokładnie wysuszyć pilnik niestrzępiącą się szmatką lub suszarką do włosów. W ten sposób plik pozostanie przez długi czas jak nowy.

WYMIARY

Produkt dostępny w rozmiarze 9 cm.

NPC_88302-091-0
2 Przedmioty

Opis

Rozmiar
9 cm
Marka
Zwilling
Gwarancja
30 lat
Producent
Zwilling
Materiał
Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne

Specyficzne kody