Szybkowary

Szybkowary, to naczynia niezbędne w kuchni każdej gospodyni. Dzięki nim, w mgnieniu oka przygotujemy najbardziej wymagające dania, pochodzące niemal z każdego zakątka świata. Są to specjalne urządzenia, przeznaczone do gotowania pod wysokim ciśnieniem, dzięki którym przyrządzimy wyśmienite zupy, dania mięsne oraz warzywne.

Szybkowary

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Szybkowary działają w duecie z jednym z żywiołów - wodą, która po wlaniu do ich wnętrza, zaczyna wrzeć na skutek wysokiej temperatury, w wyniku czego otrzymujemy parę wodną. Wówczas, ciśnienie wewnątrz szybkowarów wzrasta i osiągając wartość maksymalną wypuszcza przez specjalnie zamontowany zawór nadmiar powstałej pary wodnej. 

Urządzenia te, pozwalają nam skrócić czas gotowania nawet o 70%. Przy ich pomocy, jesteśmy w stanie ugotować ziemniaki, juz w niecałe 7 minut, a ulubiony rosół przyrządzimy w niespełna 10 minut, a ich wielofunkcyjność, pozwala nam używać ich nawet jako patelki. Są to urządzenia znacznie zmieniające nasze nawyki żywieniowe i sprawiające, że poczujemy się lepiej i zdrowiej. Dzieje się to dzięki temu, iż potrawy przyrządzone za pomocą szybkowarów zachowują więcej niezbędnych witamin i minerałów, niż te, które przyrządzilibyśmy w sposób tradycyjny w oparciu o zwykłe naczynia. Dania stworzone z ich udziałem są o wiele lepsze w smaku, zachowując przy tym swój pierwotny kolor, kształt i właściwości.

Pamiętajmy o tym, że im lepszy szybkowar, tym lepsza jakość przyrządzanych za jego pomocą dań. W naszym sklepie, znajdziecie najlepszej jakości szybkowary, które w gotowości czekają, aby umilić Wam pobyt w kuchni. Proponujemy szybkowary marki Zwilling, które wykonają za Was połowę roboty. Dostępne na stronie szybkowary wyprodukowane są ze stali nierdzewnej i wyposażone we wszystkie niezbędne zabezpieczenia do pracy z wysokimi temperaturami. Specjalny zawór bezpieczeństwa, uniemożliwia ich otwarcie w chwili, gdy w ich wnętrzu znajduje się wysokie ciśnienie, a odporny na wysoką temperaturę uchwyt, dba o to, aby nie poparzyć się podczas ich używania.

Oferowane przez nas szybkowary to adekwatny stosunek jakości do ceny i bezpieczeństwa, jakie Wam oferujemy. Doskonała jakość i precyzyjne niemieckie wykonanie, są gwarancją tego, iż zostaną w Waszych kuchniach przez długi czas.