Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Przeznaczenie

Przeznaczenie

indukcja

indukcja

bezpieczny dla piekarnika

bezpieczny dla piekarnika

regulacja pary

regulacja pary

powłoka

powłoka

czujnik temperatury

czujnik temperatury

Możliwość mycia w zmywarce

Możliwość mycia w zmywarce

Pojemność

Pojemność

Garnki pojedyncze

Dla pewnej części z nas garnki pojedyncze to rzecz jasna te wykonane wykonane ze stali nierdzewnej i posiadające szklaną pokrywkę. Takowe są na chwilę obecną tymi niezwykle popularnymi i co równie istotne ich ceny zachęcają do zakupu, także jeśli chodzi o te droższe.

Garnki pojedyncze

Aktywne filtry

Kluczowe znaczenie ma też i to, że ta opcja nie jest jedyną, bo dziś także handluje się garnkami żeliwnymi o zróżnicowanej pojemności. One są tymi droższymi od nadających się do postawienia na płycie indukcyjnej, ale garnki pojedyncze żeliwne też można stawiać na tej płycie, bo też są metalowe, a jedyna różnica w przypadku tych wyglądających stylowo i tych które są nowoczesnymi tkwi w efektywności. W efektywności tej nie ma znacznych różnic, bo dziś nawet garnki wyglądające bardzo klasycznie projektowane są komputerową i uwzględnia się w tym projektowaniu gotowanie na płycie indukcyjnej. Symulacje komputerowe to w tych przypadkach usprawnianie prototypu.

Stylistyka

Pewna część osób nabywająca garnki pojedyncze zaliczane do tych tradycyjnie wyglądających, nabywa je po to by stały się ozdobami, ale nie każdy ma takie podejście do sprawy, bo ozdoba ta jest rzecz jasna dość drogą i dlatego w przypadku wielu z nas to funkcjonalne podejście do sprawy jest najistotniejsze. Pewne gospodynie domowe nawet chwalą się tym, że gotują w garnku żeliwnym grafitowym, bo chcą się wyróżnić na tle tych używających opcji o wiele bardziej nowoczesnych. Jednym słowem ta nowoczesność jest pociągającą dla wielu typowo myślących kobiet i to raczej nie zaskakuje.

Moda

Obecny zróżnicowany świat nie jest zbyt ukierunkowanym, czyli jeśli kogoś stać na lepsze garnki pojedyncze to kupuje żeliwne grafitowe. znaczna część z nich ma tę niewielką pojemność i co równie istotne gotuje się w nich z konkretnych powodów. Dla pewnych pań domu takie gotowanie jest niemal wyłącznie formą mody, ale inne uważają, że gotowanie w żeliwnym garnku i to na gazie jest zdrowsze. Za tym podejściem mogą nie stać jakieś naukowe prawdy, tylko taka swojska wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, choć i tak kwestia mody jest tu bardzo istotną.