Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0kg - 25kg

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Producent

Producent

Materiał

Materiał

Marka

Marka

Kolekcja

Kolekcja

Marka

Marka

Utrzymanie czystości

Czyste i zadbane wnętrze to wizytówka każdego domu, dlatego utrzymanie czystości jest niezwykle ważną rzeczą będącą elementem życia codziennego. W naszej ofercie znajdziesz kosze na śmieci, worki, wycieraczki, nakładki na schody oraz różne gadżety, które pomogą Ci w organizacji i zapewnieniu domowego porządku. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się kosze na śmieci drewniane będące praktycznym oraz stylowym rozwiązaniem w wyposażeniu biura czy mieszkania.

Utrzymanie czystości

Jest 146 produktów.

Pokazano 1-33 z 146 pozycji

Aktywne filtry

Kosze na śmieci powinny być inwestycją długoterminową. Wybierz te wykonane z wytrzymałych, nadających się do recyklingu materiałów i przyjaznych dla użytkownika wzorów. Takie pojemniki zapewnią sprawne gospodarowanie odpadami w domu lub miejscu pracy. Istnieją zewnętrzne kosze na śmieci (nawet te zaprojektowane tak, aby były odporne na szopy, niedźwiedzie i inne szkodniki), a także kosze na śmieci kuchenne i te stworzone z myślą o potrzebach różnych innych zastosowań biurowych i roślinnych. Objętość i skład kosza jest ważnym czynnikiem. Im więcej śmieci wygenerujesz, nie trzeba dodawać, że większy kosz na śmieci będzie dobrym pomysłem. Często większe pojemniki będą miały koła, aby ułatwić ich obsługę, gdy są pełne. Upewnij się jednak, że wybrane kosze na śmieci spełniają wytyczne Twojego wozidła śmieci pod względem kompatybilności do ręcznego lub automatycznego podnoszenia. Wspólnym mianownikiem jest na ogół materiał. Przeważnie kosze na śmieci są wykonane z trwałych i wytrzymałych tworzyw sztucznych lub stali ocynkowanej. Jednym z podstawowych zadań koszy na śmieci jest zapobieganie inwazji owadów i zmniejszanie zapachu. Tam, gdzie jest to problem, wybierz kosze na śmieci, które mają system przykrywania. Trzymanie pokrywy na lekkich śmieciach, takich jak makulatura lub etykiety, może również pomóc w wydostaniu się z kosza z powodu przejeżdżania pojazdów lub sprzętu, który wzbudza niewielki wiatr.  

O tym warto pamiętać!

Większość wytwarzanych odpadów zostanie wyrzucona do kuchennego kosza na śmieci. Ponieważ będziesz go używać najczęściej, twój kosz na śmieci w kuchni powinien być największym pojemnikiem w twoim domu. Kuchenne kosze na śmieci zazwyczaj różnią się od siebie, w zależności od tego, jak często gotujesz i ile osób mieszka w twoim domu. W przypadku gospodarstwa domowego składającego się z dwóch do trzech osób najlepiej jest zdobyć kosz na śmieci po mniejszej stronie zakresu. Jeśli wolisz trzymać śmieci poza zasięgiem wzroku, wybierz kosz na śmieci pod ladą, ale pamiętaj, aby zmierzyć szafkę przed dokonaniem zakupu. Twój kosz na śmieci powinien być krótszy niż szafka, aby dać ci miejsce na wyrzucanie śmieci.