• Nowy
Płyta czyszcząca do napędów CD Meliconi

Płyta czyszcząca do napędów CD Meliconi

Indeks: ADAN_970

Kod EAN: 8006023137404

Nr katalogowy: 621011BA

13,81 zł
Ilość

Wysyłka 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa już od 299 PLN 

Dodaj do listy życzeń

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Polityka dostaw

 

Polityka zwrotów

Meliconi to włoska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji zarówno akcesoriów domowych, funkcjonalnych mebli RTV, jak również wysokiej jakości produktów audio-video. Firma cechuje się wysoką jakością wykonania swoich towarów, co jest potwierdzone wieloma certyfikatami, w tym certyfikatem TUV.Płyta czyszcząca napęd CD


Dzięki specjalnie zaprojektowanym szczoteczkom, umieszczonym z dołu płyty, nasza płyta czyszcząca doprowadzi każdy napęd do lśnienia, co z kolei znacząco poprawia jakość obrazu i dźwięku, wykluczając zakłócenia związane z zabrudzeniami.
Urządzenia obsługiwane to między innymi: komputer, odtwarzacze filmów, wieże Hi-Fi, konsole do gier i zestawy audio w samochodzie.

#

Poprawa jakości obrazu i dźwięku

Napęd każdego urządzenia odtwarzającego w czasie użytku powoli zaczyna się brudzić i kurzyć, co może powodować problemy w odtwarzaniu - zacinanie się płyt i widoczne/słyszalne zakłócenia. Dzięki naszej płycie, Twój napęd może funkcjonować jak nowy nawet po latach użytku.

#

Idealny dla każdego urządzenia

Nasza płyta czyszcząca będzie działać idealnie z każdym urządzeniem posiadającym napęd CD - pomoże Ci w wyczyszczeniu zarówno komputera, jak i np. odtwarzacza muzyki.

#

Dłuższy czas działania napędu

Dzięki regularnemu czyszczeniu, Twoje urządzenia będą funkcjonować dużo dłużej - większość uszkodzeń napędów CD jest spowodowana nawarstwiającym się brudem i kurzem.

#

Test dźwięku

Przy okazji czyszczenia, płyta pozwala dzięki specjalnie skonstruowanym nagraniom wieloczęstotliwościowym na dokładne sprawdzenie, czy Twój zestaw stereo działa prawidłowo.

ADAN_970
4 Przedmioty

Opis

Producent
Meliconi

Specyficzne kody